Ważne

Zaledwie kilka dni po Forerunner 735XT Garmin prezentuje Vivosmart HR+

Zaledwie kilka dni temu Garmin zaprezentował Forerunner 735XT, a już dzisiaj światło dzienne ujrzało kolejne jego wearable – Vivosmart HR+, czyli tracker aktywności z pulsometrem oraz GPS-em.

Jest to ulepszona wersja Vivosmart HR – dodano GPS, kilka nowych opcji oraz funkcję Garmin Move IQ. Ta ostatnia stale monitoruje aktywność użytkownika i rozpoznaje, kiedy on chodzi, biega, jeździ na rowerze czy pływa (odporność do 5 ATM) – dzięki temu nie trzeba za każdym razem pamiętać, aby uruchamiać pomiar. Po zsynchronizowaniu z Garmin Connect można natomiast podejrzeć, jak wyglądała aktywność fizyczna przez cały dzień.

Aplikacja pokaże także, w jakich miejscach znajdował się użytkownik – oczywiście dzięki wbudowanemu modułowi GPS, który to na bieżąco śledzi. Podobnie sytuacja wygląda z pulsometrem – można sprawdzić, jak przebiegał trening oraz czy udało się osiągnąć wyniki, rekomendowane przez wiodące organizacje na świecie, zajmujące się kwestiami zdrowotnymi.

Vivosmart HR+ oferuje również pełny wachlarz powiadomień – od przychodzących połączeń i wiadomości, przez e-maile, aż po notyfikacje z aplikacji. Wszystko wyświetlane jest na ekranie Always On.

Garmin nie podaje pojemności akumulatora, aczkolwiek zapewnia, że bez włączonego GPS-u (ale z włączonym stale pulsometrem) Vivosmart HR+ będzie pracowała przez maksymalnie pięć dni. W przypadku aktywowania modułu GPS czas ten skraca się do maksymalnie 8 godzin.

Najnowsze wearable Garmina kosztuje 219,99 dolarów i dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i fioletowym.

Źródło: Garmin

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona