Ważne

Oppo Find 9 coraz mniej tajemniczy. Pełne naładowanie w 15 minut?

Do sieci trafiły grafiki, które zdradzają kilka nowych informacji na temat Oppo Find 9. W smartfonie pojawi się fizyczny klawisz home, a jego pełne naładowanie będzie możliwe w zaledwie 15 minut!

Jak można zauważyć na fotografii, która pojawiła się w internecie, Oppo Find 9 będzie posiadał bardzo wąskie ramki wokół wyświetlacza. Dzięki temu, mimo zastosowania prawie 5,5-calowego wyświetlacza, urządzenie nadal będzie stosunkowo małych rozmiarów.

Oppo-Find-9-2

Pod wyświetlaczem zostały mieszczone dwa klawisze dotykowe oraz fizyczny klawisz home. Możliwe, że zostanie w nim umieszczony skaner linii papilarnych.

W kwestii specyfikacji Oppo Find 9 prawdopodobnie będzie posiadał procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 3/4/6 GB RAM… Tak na dobrą sprawę to nie wiadomo czego można się faktycznie spodziewać. Pojawiło się sporo sprzeczny informacji na temat podzespołów tego modelu lub producent po prostu wypuści kilka wersji tego samego urządzenia.

Wiadomo natomiast, że Oppo Find 9 ma nam zaoferować technologię bardzo szybkiego ładowania. Podobno akumulator od 0 do 100% będzie mógł zostać naładowany w zaledwie 15 minut! Jestem bardzo ciekawy, czy faktycznie będzie to odbywało się aż tak szybko…

Oppo-Find-9-3

Źródło: vr-zone

Komentarze

 • marcus1212

  no, no…15 min i 100% będzie przełom?

 • Foorio

  Ladowanie w 15 min i akumulator 1600mAh. To rozumiem.

 • Michał Lepianka

  Czekam z niecierpliwością :-)

 • Tortilla

  Chociaż znowu nikt się do mojej uwagi językowej nie odniesie i nikt nic w tekście nie zmieni, to proszę:
  W smartfonie pojawi się fizyczny klawisz home, a jego pełne naładowanie będzie możliwe w zaledwie 15 minut! -> to brzmi, jakby przycisk naładował się w te 15min.

 • sid

  100 ładowań i po baterii która pewnie będzie niewymienna

 • Ktoś lubNieKtoś

  Oppo mówiło że udało im się zrobić szybkie ładowanie które baterie 2000 albo 2500 nie pamiętam dokładnie
  jest w stanie naładować w 15 minut więc Find 9 nie będzie długo na baterii pracował.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona