Ważne

Oppo Find 9 coraz mniej tajemniczy. Pełne naładowanie w 15 minut?

Do sieci trafiły grafiki, które zdradzają kilka nowych informacji na temat Oppo Find 9. W smartfonie pojawi się fizyczny klawisz home, a jego pełne naładowanie będzie możliwe w zaledwie 15 minut!

Jak można zauważyć na fotografii, która pojawiła się w internecie, Oppo Find 9 będzie posiadał bardzo wąskie ramki wokół wyświetlacza. Dzięki temu, mimo zastosowania prawie 5,5-calowego wyświetlacza, urządzenie nadal będzie stosunkowo małych rozmiarów.

Oppo-Find-9-2

Pod wyświetlaczem zostały mieszczone dwa klawisze dotykowe oraz fizyczny klawisz home. Możliwe, że zostanie w nim umieszczony skaner linii papilarnych.

W kwestii specyfikacji Oppo Find 9 prawdopodobnie będzie posiadał procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 3/4/6 GB RAM… Tak na dobrą sprawę to nie wiadomo czego można się faktycznie spodziewać. Pojawiło się sporo sprzeczny informacji na temat podzespołów tego modelu lub producent po prostu wypuści kilka wersji tego samego urządzenia.

Wiadomo natomiast, że Oppo Find 9 ma nam zaoferować technologię bardzo szybkiego ładowania. Podobno akumulator od 0 do 100% będzie mógł zostać naładowany w zaledwie 15 minut! Jestem bardzo ciekawy, czy faktycznie będzie to odbywało się aż tak szybko…

Oppo-Find-9-3

Źródło: vr-zone

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona