Ważne

30 maja jest prawdopodobną datą premiery Asusa Zenfone 3

Na temat Asusa Zenfone 3 w ostatnich tygodniach nie słyszeliśmy nic nowego. Ale wiele wskazuje na to, że może to być cisza przed burzą. Już 30 maja na Tajwanie Asus może zaprezentować właśnie to urządzenie na konferencji prasowej przed targami Computex 2016. Jej dużo-nam-mówiąca-nazwa to… „Zenvolution”.

Computex 2016 startuje 31 maja i potrwa do 4 czerwca. W ciągu tych kilku dni powinniśmy poznać sporo nowości, zwłaszcza od tajwańskich koncernów, czyli Acera i Asusa właśnie. Jedną z nich ma być oczywiście Zenfone 3, który od kilku miesięcy daje o sobie znać.

Zenfone 3 ma zostać wyposażony w ekran 2.5D, port USB typu C, frontową diodę LED, laserowy autofokus oraz, co warto wspomnieć, ma być pierwszym smartfonem tej serii wyposażonym w czytnik linii papilarnych. Nic więcej na jego temat nie wiadomo, ale do rzekomo zbliżającej się premiery są jeszcze trzy tygodnie, więc zaraz może się to zmienić.

Aktualnie na stronie Asusa trwa odliczanie do rozpoczęcia konferencji. Czy faktycznie zobaczymy na niej Zenfone’a 3 (i wariant Delux)? Warto mieć z tyłu głowy informację, która pojawiła się kilka miesięcy temu, że Zenfone 3 ma zadebiutować w drugiej połowie roku. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość i poczekać na weryfikację tych informacji.

Na koniec ciekawostka: targi Computex są mi szczególnie bliskie, bo to właśnie one były pretekstem do otwarcia Tabletowo sześć lat temu. Szkoda tylko, że wciąż nie miałam okazji pojawić się na nich osobiście. Ale nic to, może kiedyś :).

źródło: androidcentralASUS

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona