LeEco wyprzedało milion smartfonów w dwie godziny

Niedawno Chińska korporacja LeEco zapowiedziała trzy nowe smartfony: Le 2, Le 2 Pro i Le Max 2. Zgodnie z raportem, pierwsza tura sprzedaży, która rozpoczęła się wczoraj, przyniosła wynik 1 000 000 sprzedanych urządzeń w ciągu dwóch godzin.

Z tak dużą ilością telefonów w magazynach, wydawałoby się, że proces sprzedaży potrwa nieco dłużej. Jednak nie tym razem. Szczegóły nie są znane, zatem nie wiadomo, ile modeli Le 2 znalazło swoich nabywców (były najtańsze spośród wspomnianej trójki), a ile osób zdecydowało się na zakup flagowca Le Max 2.

Jakkolwiek, jest to świadectwo sporego zainteresowania produktami firmy, która dopiero niedawno weszła na rynek smartfonów. Nietrudno to wytłumaczyć – przecież nowe słuchawki LeEco mają świetne specyfikacje, metalowe obudowy i są oferowane w bardzo dobrej cenie. Jedynym dziwactwem jest pozbawienie tych modeli złącza jack audio 3,5mm, ale widocznie sporej rzeszy ludzi absolutnie to nie przeszkadza.

Ciekawe, kiedy LeEco planuje wyjść ze swoimi produktami poza Azję, i czy będzie w stanie powtórzyć swój sukces na rynku międzynarodowym.

źródło: gsmarena.com

Komentarze

 • marcus1212

  Jak wejdą do UE to patenty ich zabiją, w Chinach mogą sobie pozwolić na takie ceny po kosztach produkcji…

  • GSoil

   Nie wiem czemu, ale tak mnie śmieszą te wasze komentarze o patentach :D

   • lanietr

    Bo.. są śmieszne :D Jakoś Meizu nie zostało zabite, a wręcz przeciwnie :)

    • Anty no life :)

     gdzie można u operatora lub w sklepie dostać meizu?

     • lanietr

      x-kom, chyba sferis i kilka innych sklepów..

     • Majster

      Euro rtvagd

  • anemusek

   Sporo licencji kupują z hardware wiec europa sr3dnio straszna. USA tez srednio bo o ile takie apple z Samsungiem powalczy to zaczepiając chińskie korpo wiecej straci niz ugra.

 • anemusek

  Ludzi nie interesuje, że kastrat dopóki fona widzieli tylko na renderze. Jak odczują brak jacka, dac i amp i zaboli to ich w postaci doplaty za słuchawki większej niz zysk a cenie wobec kobkurencji to popularność się skończy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona