Ważne

Promocja: Moto G 2015 w wersji 2 GB/16 GB w bardzo dobrej cenie

W ostatnim czasie daje się zaobserwować nieznaczny spadek cen zeszłorocznych średniaków. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że zaprezentowani zostali już ich następcy lub stanie się to w najbliższym czasie. Jednak poprzednicy wciąż pozostają dobrym wyborem, a teraz można kupić poszczególne modele nieco taniej. W tym Moto G 2015.

Od razu zaznaczę, że chodzi o jej ciekawszą wersję, czyli tę z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon sukcesywnie taniał i teraz, w ramach Gorącego strzału, można kupić go za jedynie 699 złotych. Jest to więc o 100 złotych mniej niż wynosi jego standardowa cena. Co więcej, promocja dotyczy czarnego wariantu kolorystycznego, a więc o wiele chętniej wybieranego przez klientów. Jeśli więc chcieliście wejść w posiadanie Moto G 2015 w tej wersji – jest to odpowiedni moment, aby to zrobić.

Na podjęcie decyzji macie czas do 21:59:59. Nie musicie się specjalnie spieszyć, bo choć smartfon sprzedaje się jak ciepłe bułeczki (kupiono już blisko 100 egzemplarzy), to w puli znalazło się łącznie aż 300 sztuk, więc dla każdego powinno wystarczyć. Jedna osoba może podczas jednej transakcji kupić maksymalnie 3 sztuki Moto G 2015.

Jeśli byliście zainteresowani tym modelem, to z całą pewnością znacie już na pamięć jego specyfikację techniczną. Pozwolę sobie jednak przypomnieć, że smartfon oferuje również m.in. 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 z układem graficznym Adreno 306 oraz aparaty 13 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód). Warto też przypomnieć, że Moto G 2015 dostała już aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow.

Źródło: x-kom

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona