Ważne

Jeśli Huawei P9 Lite wylądował w TENAA, to oficjalna premiera musi być już naprawdę blisko

Podobnie, jak (zapewne) duża część z Was, ja również z niecierpliwością czekam na oficjalną prezentację Huawei P9 Lite. Wizyta w TENAA niewątpliwie przybliżyła nas do tego wydarzenia, bowiem najczęściej nie mija zbyt wiele czasu od certyfikacji do premiery danego urządzenia. Powinniśmy więc spodziewać się, że smartfon zadebiutuje już naprawdę niedługo.

Informacje dotyczące specyfikacji, zawarte na stronie TENAA, pokrywają się w 99% z dotychczasowymi doniesieniami. Huawei P9 Lite otrzyma więc 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2,0 GHz, 3 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB, aparat główny 13 Mpix z diodą doświetlającą LED oraz kamerkę 8 Mpix na przodzie.

Smartfon będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow, natomiast energii dostarczy mu akumulator o pojemności 2900 mAh (wcześniej mówiło się o 3000 mAh i zapewne taka bateria znajdzie się w finalnym produkcie).

Całość ma wymiary 146,8×72,6×7,5 mm i waży 143 gramy. Na rynku pojawią się trzy wersje kolorystyczne: biała, czarna i złota.

Źródło: TENAA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona