Rolly Keyboard 2, czyli druga odsłona składanej klawiatury od LG

LG Rolly Keyboard wciąż jest jedną z najciekawszych klawiatur do smartfonów i tabletów na rynku. Nic dziwnego więc, że doczekała się następczyni, która w dodatku może pochwalić się kilkoma udoskonaleniami.

LG Rolly Keyboard 2, bo tak ją po prostu nazwano, została wyposażona w pięć rzędów klawiszy, podczas gdy poprzedniczka miała ich cztery. Przez to również nieco inaczej się “składa” – już nie w kwadrat, a w pięciobok (patrząc z profilu). Pojawiła się także specjalna “zakładka”, która ułatwi rozwijanie całości.

Do LG Rolly Keyboard 2 można też podłączyć więcej urządzeń – już trzy, a nie tylko dwa. Co ważne, można zrobić to w tym samym czasie, a następnie szybko i w prosty sposób przełączać się pomiędzy nimi w razie potrzeby. Wszystko odbywa się przy użyciu łączności Bluetooth 3.0. Z klawiaturą kompatybilne są urządzenia, działające pod kontrolą systemów operacyjnych Android (od 4.0), iOS (od 7), Mac OS X (od 10.7) oraz Windows (od 7).

LG Rolly Keyboard 2

LG Rolly Keyboard 2 ma wymiary (po rozłożeniu) 274×31,7×30,7 mm i waży 161 gramów. Za zasilanie odpowiada jedna bateria AAA, która ma zapewnić do 3,5 miesiąca użytkowania. Cena klawiatury to około 420 złotych (po przeliczeniu z południowokoreańskich wonów, bez dodawania podatku).

Nie wiadomo czy LG Rolly Keyboard 2 pojawi się również w Polsce. Poprzednia generacja trafiła do naszego kraju jako pierwszego w Europie, ale na razie nie ma informacji, że taki scenariusz powtórzy się również tym razem.

Źródło: LG

Komentarze

 • mk13

  Jesli w rownie “atrakcyjnej” cenie jak jest byla poprzedniczka, to nie musza sie sieszyc ?

  • Rzeczywiście, cena do najniższych nie należy, ale mnie osobiście bardzo podoba się to rozwiązanie :)

   • Anty no life :)

    Pierwsza generacje mozna dorwac za jakies 200 zl jezi nie mniej. Zdlgadzam sie, ze ciekawa opcja. W zasadzie wystraczy teldfon i ta klawiatura + office i w terenie wszystko napiszesz:)

 • Bartoosh21

  Gdybym mial taka potrzebę to pewnie rozwazalbym zakup 1 bo teraz mocno pewnie stanieje

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona