ZUK Z2 Pro ma zadebiutować 21 kwietnia - Tabletowo.pl

ZUK Z2 Pro ma zadebiutować 21 kwietnia

Lenovo ma pod sobą kilka marek, a jedną z nich, o czym wciąż niewielu z nas wie, jest ZUK. Pierwszy smartfon z jej logo na obudowie, ZUK Z1, zadebiutował pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Od kilku miesięcy mówi się o zbliżającej się premierze jego następcy. I choć wciąż brak go na rynku, plotki przybierają na sile. Dziś kolejna dawka informacji na temat ZUK Z2 Pro.

Chang Cheng, szef ZUK, miał za pośrednictwem chińskiego serwisu społecznościowego Weibo opublikować informację, że ZUK Z2 Pro zadebiutuje za kilka dni – dokładnie 21 kwietnia. Data wydaje się prawdopodobna tym bardziej, że wcześniej spekulowano o premierze nowego modelu już w marcu, tymczasem mamy już połowę kwietnia.

Wiele wskazuje na to, że ZUK Z2 Pro będzie działał dzięki Snapdragonowi 820 przy współpracy 3GB lub 4GB RAM (w zależności od wersji), a systemem operacyjnym będzie Android w wersji 6.0.1. Marshmallow. Pamięci mamy otrzymać do dyspozycji 32GB. Pozostałe parametry nie są znane, ale mówi się o ekranie o rozdzielczości Full HD (przekątna nieznana; poprzednik miał 5,5″), aparacie głównym 13 Mpix i kamerce 8 Mpix.

Wszystko powinno stać się jasne już 21 kwietnia.

źródło: gizmochina, pocketnow; *grafika tytułowa przedstawia ZUK Z1

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona