Ważne

Prototyp nowego smartfona Lenovo uchwycony na zdjęciu

Nowy rok to okazja do odświeżenia swojego portfolio, a także wprowadzenia na rynek ewentualnych nowości. Spodziewamy się ich również od Lenovo. Jedną z nich może być smartfon, którego zdjęcie wyciekło do sieci.

Nie wiadomo jednak, czy jest to nowy przedstawiciel serii Lenovo Moto, czy może protoplasta zupełnie nowej linii w portfolio producenta. Na urządzeniu, widocznym na zdjęciu, znalazło się charakterystyczne logo z literką M w obręczy, które z całą pewnością zniknie w finalnym produkcie. Tak samo, jak długi napis nad wyświetlaczem, głoszący zapewne, że jest to egzemplarz prototypowy, nieprzeznaczony do sprzedaży.

Oprócz tego, w oczy rzuca się oczko kamerki przedniej oraz lampa błyskowa po przeciwnej stronie głośnika do rozmów. Jednak prawdziwą nowością jest fizyczny klawisz Home, w którym być może zatopiono czytnik linii papilarnych, a także USB Typu C na dolnej krawędzi smartfona. Nie da się też nie zauważyć, że ramka pod ekranem jest dość „gruba”. Wygląda też na to, że (przynajmniej) ramka wykonana jest z metalu.

Motorola Lenovo Moto

Powyższe zdjęcie nie daje nam jednak żadnej wskazówki, pod jaką nazwą kryje się uchwycony na nim model, lecz istnieje możliwość, że ma jakieś powiązanie z Moto X3, której przybycie do Indii zarejestrowała niedawno Zauba.

Źródło: hellomotoHK

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona