Ważne

Relacja live z premiery Huawei P9 (prosto z Londynu!)

Huawei. Z jednego-z-wielu-producentów smartfonów w ciągu zaledwie kilku lat stał się jedną z trzech marek, której telefony wybierane są przez klientów najchętniej. Z tym większym zainteresowaniem przyglądam się coraz to nowszym produktom w jej ofercie. Dziś, już za kilka chwil, poznamy trzy, jak nie cztery, smartfonowe nowości chińskiego koncernu.

Przy współpracy ze sklepem Sferis, który postanowił objąć patronatem naszą relację z premiery Huawei P9, zapraszamy na śledzenie prezentacji razem z nami. Co najważniejsze, ja jestem w Londynie, skąd będę zdawać relację bezpośrednio, przy której pomogą mi redakcyjni koledzy.

Jakich produktów się spodziewamy? Huawei P9, P9 Lite oraz P9 Max. Mówi się też o czwartym, P9 Premium, ale co do jego premiery akurat nie jestem szczególnie przekonana. Wszystko jednak stanie się jasne już niebawem.

Konferencja rozpoczyna się o godzinie 14 czasu lokalnego, czyli o 15 czasu polskiego. Nasza relacja powinna rozpocząć się nieco wcześniej, bo już jestem na miejscu wydarzenia.

[livedojo id=”3″]

Po sklepowej premierze Huawei P9 ceny poprzednika powinny spaść, tymczasem aktualnie kształtują się na następującym poziomie:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona