Ważne

Użytkownicy Instagrama już wkrótce dostaną możliwość publikowania 60-sekundowych filmików

Jeśli jesteście użytkownikami Instagrama, to doskonale wiecie, że maksymalna długość wrzuconego na profil filmu wynosi 15 sekund. Wkrótce jednak to ograniczenie zostanie nieco złagodzone.

Instagram sukcesywnie udostępnia kolejnym użytkownikom możliwość publikacji nawet 60-sekundowych filmików. Jak zwykle, taki proces odbywa się etapami. Ten jednak może potrwać nawet kilka miesięcy. Dlatego też musicie uzbroić się w cierpliwość, bowiem nie wiadomo dokładnie, kiedy również Wy będziecie mogli dzielić się z innymi tak długimi materiałami wideo.

Instagram wprowadzane zmiany uzasadnia tym, że tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ilość czasu, poświęcana przez użytkowników na oglądanie opublikowanych na portalu filmików wzrosła o ponad 40%. Serwis uznał więc, że ta forma dzielenia się swoją historią z innymi spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, a wydłużenie limitu długości materiałów wideo pozwoli robić to jeszcze lepiej, ciekawiej i kreatywniej.

Przy okazji dla użytkowników aplikacji Instagrama na urządzeniach z iOS wraca możliwość tworzenia i publikowania filmików, stworzonych z kilku różnych plików (więcej szczegółów znajdziecie tutaj).

Źródło: Instagram

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona