Ważne

Wesołego Alleluja!

Święta to czas, w którym zbieramy się w rodzinnym gronie, by wreszcie móc ze sobą prawdziwie pobyć. Nie obok siebie, jak często robimy to na co dzień, a ze sobą – bez pośpiechu, nerwów związanych z pracą i wszelkimi obowiązkami… Wreszcie mamy szansę ze sobą dłużej pobyć i porozmawiać – zwłaszcza z tymi, z którymi nie widzieliśmy się dłuższy czas. I tego właśnie Wam życzę przede wszystkim: spokojnych, rodzinnych świąt, ale z chwilą zadumy i refleksji. Zdrowych, radosnych i pogodnych, by w poniedziałek wielkanocny móc spełnić tradycję i bez wyrzutów sumienia oblać najbliższych wodą.

Życzę Wam też chwili odpoczynku – również od wszelkiej maści elektroniki oraz błogiego lenistwa, na które rzadko kiedy każdy z nas może sobie pozwolić. I pustych dróg, bezpiecznej podróży dla wszystkich, którzy muszą pokonać większą odległość, by dojechać na święta lub z nich wrócić.

Wesołych Świąt, drodzy Czytelnicy! Od całej redakcji Tabletowo :)

Komentarze

 • Janek Szwykowski

  Wesołego :D

 • Diabeł

  Wesołych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy Tobie Kasiu,całej redakcji,,TABLETOWO” i wszystkim internautom czytających ten portal.Pijmy i bawmy się…

 • Kamil

  Kolejny rok, kolejne Święta jakich redakcja nie potrafi / nie chce prawidłowo i jednoznacznie nazwać. Nie przechodzi przez klawiaturę?

  • Janek Szwykowski

   każdy szanujący się chrześcijanin powinien znać te święta, chyba nie chcesz powiedzieć, że nie wiesz jakie dziś jest święto? nie szukaj dziury w całym, cieszmy się, że nie jest to zachodnia europa, gdzie w ramach jednoczenia się kulturowego przyklaskuje się terrorystom, a chrześcijan wsadza do paki za wyznawanie europejskiej religii.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona