Smartfony Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee i UMI z 2-letnią gwarancją realizowaną w Polsce

Najczęstszym argumentem przeciw chińskim smartfonom, z jakim się spotykam w przypadku, gdy ktoś jest nimi zainteresowany, to już wcale nie fakt, że są chińskie. Dużo większą rolę odgrywa brak gwarancji, bo wsparcie techniczne jest dla nas bardzo ważne. Dla osób zerkających w stronę urządzeń Bluboo, Doogee, HOMTOM, Ulefone czy UMI mam bardzo dobrą wiadomość – firma CK MEDIATOR została ich autoryzowanym dystrybutorem na terenie naszego kraju.

Oznacza to, że produkty wyżej wymienionych marek nie tylko będą szerzej i łatwiej dostępne, ale przede wszystkim będą posiadały 2-letnią gwarancję. Co najważniejsze, gwarancja będzie realizowana na terenie Polski.

Już wkrótce w dystrybucji wspomnianej firmy pojawi się Bluboo Picasso za 399 złotych czy Umi Touch za 799 złotych. Co więcej, niedługo oferta powiększy się o takie produkty, jak: inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, opaska Mi Band 1S czy pikoprojektor Doogee Smart Cube P1. Firma będzie również oferowała smartfony Xiaomi z certyfikatem CE.

Urządzenia te będzie można kupić w „popularnych sklepach i sieciach” (brak szczegółów) – zarówno przez internet, jak i – co ważne – stacjonarnie. W przypadku polskiego klienta bardzo istotna jest możliwość sprawdzenia smartfona przed zakupem, o czym zresztą przekonał się choćby Honor (marka Huawei), który w innych krajach opiera się o sprzedaż produktów online, a w Polsce taka forma dystrybucji po prostu się nie przyjęła. Właśnie przez wzgląd na to, że nie lubimy zakupów “w ciemno”.

Jeśli podobnie jak ja dotychczas nie mieliście do czynienia z CK MEDIATOR, warto wiedzieć, że jest to firma działająca na polskim rynku od dziewiętnastu lat, specjalizująca się w hurtowej sprzedaży elektroniki.

źródło: informacja prasowa WęcPR

Komentarze

 • maciej_ct

  Niezła przebita. 49,99 USD to w Polsce 399zł. Picasso by padł z wrażenia.
  Gwarancja warta tyle ile urządzenie.
  p.s. sam nabyłem Picasso głównie z ciekawości ….a nuż widelec będzie fajny …czy smartphone za mniej (w moim przypadku sporo mniej) niż 200zł może być fajny? zobaczymy
  czekam na maj (od 20 kwietnia wysyłki) i sam sprawdzę

  • butcherro

   Ale tylko w przedsprzedaży…

  • 50 USD to było tylko dla garstki osób. Aż spojrzałem teraz na GearBest, jest sprzedawany za 80 USD. 399 zł to bardzo uczciwa cena.

  • twec

   Hej, koledzy! ;) A czy ktokolwiek z Was pomyślał o tym, że w Polsce przede wszystkim VAT trzeba zapłacić? ;) Przy 80USD netto, to będzie na dzisiaj 304PLN netto i 374PLN brutto. A gdzie pozostałe koszty? Jasne, jeżeli ktoś liczy na to, że uda mu się sprowadzić towar z Chin i nie zapłaci VAT, to oczywiście, ale to już trzeba zostawić temu komuś pod rozwagę. IMO cena 399 za Picasso jest więcej niż uczciwa.

 • GieKa

  Wrzuciłem w Google CK Mediator i dosyć ciekawy jest piąty link z forum prawnego :) Następny link przenoszący na forum.gazeta.pl mówiący o pracodawcach też ciekawy :D Nawet na Wykopie o nich pisali.

  • Widziałam, to artykuły z 2012 i 2013 roku – jest szansa, że od tamtego czasu sporo się zmieniło.

  • twec

   Potwierdzam, też to widziałem – to stara sprawa i jednostkowy przypadek, do którego udało mi się dokopać.

 • Arkadiusz

  Właśnie to mnie zawsze powstrzymywało przed zakupem smartfona od Xiaomi. Dopiero co zmieniłem telefon, trzeba było poczekać chwilę i może miałbym Xiaomi z możliwością sensownego serwisu w Polsce ;) Fajnie, że wchodzą nowe możliwości na rynek bo nie wszystko co chińskie jest gorsze (jak mówi powszechne przekonanie) ;)

  • GieKa

   Jeśli się nie mylę to już jakiegoś czasu można kupić Xiaomi z serwisem w Polsce. Chyba nawet gdzieś przed oczyma przeleciała mi informacja o stacjonarnym sklepie w Warszawie.

   • GieKa

    Właściwie to Doogee, HOMTOM i UMI też już mają serwis w Polsce i sklep stacjonarny w Warszawie. Chyba że od teraz będzie już tylko ten w CK Mediator?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona