Ważne
Wiko VIEW

OPPO Find 9 dostaje certyfikat – wkrótce w sprzedaży

O przeciekach dotyczących nowych smartfonów OPPO Find 9 pisaliśmy już pod koniec zeszłego roku. Najnowsza linia urządzeń chińskiego producenta sprzętu elektronicznego została właśnie zatwierdzona przez odpowiedni urząd i wkrótce trafi do sprzedaży. Co już wiemy na temat OPPO Find 9?

OPPO Find 9 to spore zmiany pod względem wyglądu urządzenia. Jak już pisaliśmy jakiś czas temu, smartfon będzie mocno nawiązywał do rozwiązań konkurencji – Sony czy OnePlus. Sporo różniąc się od swojego poprzednika, czyli OPPO Find 7, który do sprzedaży trafił dość dawno, bo około dwa lata. Przez ten czas chiński producent był zajęty głównie rozwojem innych smartfonów – R9 oraz R9 Plus.

OPPO Find 9 właśnie został zauważony na stronach tajwańskiego urzędu odpowiedzialnego za przyznawanie certyfikatów umożliwiających sprzedaż smartfonów w tym kraju. Skoro urządzenie uzyskało pozytywną opinię, można domniemywać, że już wkrótce trafi do sprzedaży.

Według wcześniejszych przecieków OPPO Find 9 miałby korzystać z procesora Snapdragon 820 i oferować 6 GB wbudowanej pamięci RAM. Do tego skaner linii papilarnych i ekran QHD (2560×1440 pikseli). Cena? Jak dotąd nieznana. No i nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy smartfon trafi wreszcie do sprzedaży.

źródło: Android Headlines

Komentarze

 • “Snapdragon 8210”- istnieje taki :D ?

  • Nie, nie, ta jedynka niepotrzebnie się tam przypałętała ;)

 • Janek Szwykowski

  Ekran HD i snapdragon 820? Powstanie coś takiego?

  • QHD – wcięło “Q” ;)

   • Janek Szwykowski

    A, ok. Już myślałem, że jakiś mięśniak bez twarzy się szykuje, czy coś w tym guście

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona