Ważne

Kolejna Nubia powinna wkrótce ujrzeć światło dzienne

18 stycznia spodziewaliśmy się premiery Nubii Z11 oraz Nubii X8. Ostatecznie tego dnia zadebiutowała jednak – również warta uwagi – Nubia My Prague S. Wkrótce producent może zaprezentować kolejną nowość (ale niestety nie jedną z wymienionych na początku), która przeszła właśnie proces certyfikacyjny w TENAA.

Nubia NX529J – bo pod taką nazwą widnieje w bazie – została wyposażona w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor (4 x 1,5 GHz + 4 x 1,2 GHz, czyli najpewniej Qualcomm Snapdragon z serii 6XX), 3 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, aparat główny 16 Mpix, kamerkę 8 Mpix na przodzie, LTE, czytnik linii papilarnych oraz system operacyjny Android 5.1.1 Lollipop.

Nubia NX529J ma wymiary 141,9×70,4×8 mm i waży 138 gramów. To na razie wszystkie informacje, jakie posiadamy na temat tego modelu. Wygląda również na to, że smartfon ma metalową ramkę oraz taflę szkła 2.5D zarówno na panelu przednim, jak i tylnym.

Niestety istnieją małe szanse, że Nubia NX529J trafi również do Polski. Cały czas czekamy, aż producent zdecyduje się oficjalnie wkroczyć na nasz rodzimy rynek. A jest na co czekać, bowiem w swoim portfolio posiada kilka ciekawych pozycji, m.in. flagową Nubię Z9 z „interaktywnymi” ramkami po bokach wyświetlacza.

Dzięki GieKa!

Źródło: TENAA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona