Ważne

Meizu Pro 6 na kolejnych zdjęciach

Znów wyciekają zdjęcia nowego flagowca od Meizu. Tym razem widać go już w całej okazałości. Telefon wygląda bardzo ładnie, a jeśli plotki o specyfikacji się potwierdzą, to jest na co czekać.

Meizu-Pro-6-2

Jak podaje źródło, zdjęcia pochodzą od samego wiceprezydenta Meizu, Li Nan, który wrzucił je na Weibo. Zrobił to, by zaprzeczyć, że zdjęcia, które wyciekły wcześniej, to obudowa nadchdzącego iPhone’a 7. Patrząc na zdjęcia faktycznie można odnieść wrażenie, że wygląda trochę jak smartfon Apple.

Co już wiemy o specyfikacji?

To ma być pierwszy smartfon na rynku wyposażony w dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25. To mocniejsza wersja Helio X20, w której podniesiono taktowanie dwóch rdzeni i układu graficznego. Plotki mówią także o dwóch wersjach: 6 GB RAM/128 GB i 4 GB RAM/64 GB. Telefon ma pracować na Androidzie 6.0 Marshmallow z nakładką Flyme OS.

Meizu-Pro-6-b

Meizu Pro 6 to oczywiście następca Meizu Pro 5, zaprezentowanego w listopadzie zeszłego roku, którego AnTuTu zaklasyfikowało jako najwydajniejszy telefon trzeciego kwartału 2015 roku. Niestety nie wiadomo jeszcze nic na temat ceny, ale to normalne, gdyż premiera tego urządzenia planowana jest za około pół roku.

Jak Wam się podoba nowy flagowy model Meizu? Kupilibyście go, gdyby plotki się potwierdziły? Ja zdecydowanie tak!

Źródło: androidcommunity.com, weibo.com

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona