Ważne

KONKURS: ZenFastyczna energia! Wygraj ASUSa ZenFone Max lub jeden z dziewięciu powerbanków! (zakończony)

Wyobraź sobie, że wcielasz się w Hugh Glassa (granego przez Leonardo DiCaprio) i w jednej ze scen w końcu nie wytrzymujesz i wyjmujesz telefon, chcąc wezwać pomoc. Ten, niestety, okazuje się rozładowany, przez co jesteś dalej skazany na tułaczkę (czyli fabuła się nie zmienia – już wiecie, czemu w tym filmie nie było telefonów ;) *pomijając fakt, że Zjawa przedstawia wydarzenia z lat, kiedy jeszcze nikt o smartfonach nie słyszał). Przydałby mu się ASUS ZenFone Max! Jeśli też miewasz problemy z rozładowującą się baterią wtedy, kiedy akurat jest to najmniej pożądane, weź udział w naszym konkursie!

Do wygrania, a jakże, smartfon ASUS ZenFone Max! Oraz dziewięć powerbanków ZenPower.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy, której tematem przewodnim jest hasło: ZenFastyczna energia!

Opisz/przedstaw najgorszą sytuację, w jakiej może zabraknąć Ci baterii w smartfonie. Forma dowolna – 2-zdaniowy tekst, komiks, zdjęcie, wykreślanka, quiz, 15-sekundowe nagranie lub 15-sekundowe wideo.

Oceniamy przede wszystkim kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru. Sytuacja może pochodzić z gatunku science-fiction ;)

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy pod adresem mejlowym [email protected] W tytule koniecznie należy wpisać „ZenFastyczna energia”!

Każdy może przysłać maksymalnie trzy prace konkursowe. A sam konkurs trwa do końca marca.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj (PDF). Pamiętajcie, że udział w konkursie oznacza jego akceptację!

Zachęcamy do udziału i… powodzenia wszystkim! :)

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona