Wiko VIEW

Promocja: Samsung Galaxy S6 128GB (biały) za 2299 zł

Galaxy S6 razem z prezentacją Galaxy S7 stracił miano aktualnego flagowca Samsunga. Ma to jednak swoje plusy – wkrótce smartfon znacznie stanieje. Nawet mamy już tego pierwsze oznaki, a to za sprawą promocji przygotowanej przez x-kom.

Sklep bowiem sprzedaje w ramach Gorącego strzału Galaxy S6 w wersji ze 128 GB pamięcią wewnętrzną za 2299 złotych. Warto przypomnieć w tym miejscu, że smartfon nie obsługuje kart microSD, więc jest to idealne rozwiązanie do osób, które potrzebują naprawdę dużo miejsca na swoje pliki, a nie chcą korzystać z chmury.

W puli znalazło się łącznie 35 sztuk, z czego sprzedano już prawie dziesięć. Dzisiejsza promocja dotyczy wyłącznie białego wariantu kolorystycznego i trwa do dzisiaj (tj. 02.03.2016) do godziny 21:59:59. Jedna osoba może podczas jednej transakcji zakupić maksymalnie jedną sztukę Galaxy S6.

Jeśli nosiliście się z zamiarem kupienia zeszłorocznego flagowca Samsunga, to zapraszam do zapoznania się z jego wideorecenzją. Kasia testowała intensywnie ten model przez cztery miesiące, dzięki czemu mogła porównać, jak zmieniało się jego działanie przez ten czas. A niespodzianek jest kilka i warto o nich wiedzieć i być ich świadomym, decydując się na zakup Galaxy S6 (pod linkiem recenzja tekstowa).

Źródło: x-kom

Komentarze

 • spi

  To nie lepiej kupić s7 i dać jeszcze kartę SD?

  • Wiesz… Jest jeden “mały” haczyk – Galaxy S7 kosztuje 3199 złotych. Jeśli dodasz do tego koszt karty, to wyjdzie ~3500 zł. Za Galaxy S6 128 GB zapłacisz 2299 złotych. Ile więc oszczędzasz? 1200 złotych ;)

   • DanSlenders

    Ale wujek Sammi jest wtedy szczęśliwy.
    Czy to nie jest warte 1200 złotych? ;>

 • Monstrual

  niezła promocja, ale mimo wszystko zawsze najlepszą opcją jest allegro. Nówkę za 2100 zł kupisz w wersji 128 GB. Z drugiej strony, nie wiem czy warto dopłacać aż 600 zł do wersji 32 GB (osobiście kupiłem niedawno)

  • Robert Bednarski

   Dlaczego najlepszą? Na allegro jest ryzyko, fv marża, brak gwarancji producenta telefon niewiadomego pochodzenia, refurbishing etc

   • Monstrual

    osobiście z problemami się nie spotkałem, to już mój ósmy telefon z allegro. Nówki pochodzą z dystrybucji operatorskiej (bez simlocka), jest normalnie paragon/faktura i gwarancja producenta 24 miesiące. Żaden refurbishing (w takiej sytuacji sprzedawca musi o tym poinformować, nie może sprzedać jako nówki.).

    • Robert Bednarski

     No, ale czasami mimo wszystko sprzedawca podaje fałszywe informacje :P. Oszustów nie brak. Od operatorów jest też branding, ale nie zawsze. Ja trafiłem kiedyś nieszczęśliwie i już więcej nie zaryzykuje.

 • Paweł Janiak

  Bardzo dobra oferta dla osób szukających telefonu klasy premium. Samsung galaxy S6 wykonany z najwyższej jakości materiałów takich jak gorilla glass 4 czy aluminium AI6013 używanego w lotnictwie. We wnętrzu znajdziemy aparat o matrycy 16mpx ze stabilizacją obrazu i światłem 1.9 dzięki czemu zrobimy zdjęcie w ruchu czy w pełnym słońcu. Dodatkowo model zaopatrzony jest w szybkie ładowanie, 0 do 100% w 80 min. Ambasador marki Samsung

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona