Ważne
Wiko VIEW

Acer prezentuje dwa nowe smartfony: Liquid Zest i Liquid Zest 4G

Acer zaprezentował dwa budżetowe modele z nowej serii Liquid Zest. Są to 5-calowe smartfony z przeciętnymi podzespołami, lecz w stosunkowo niskiej cenie.

Zarówno Acer Liquid Zest, jak i Liquid Zest 4G, są wyposażone w 5-calowe wyświetlacze o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Smartfony są napędzane czterordzeniowymi procesorami: w przypadku modelu Liquid Zest jest on taktowany zegarem 1,3GHz, w modelu 4G – 1,0GHz.

W urządzeniu znajdziemy 8-megapikselowy aparat główny oraz przednią matrycę o rozdzielczości 5 Mpix z obiektywem szerokokątnym. W smartfonie zaimplementowano technologię DTS Sound Studio, która pozwala uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Całość dopełnia system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Liquid-Zest-Z525-Z528_Metallic-Black_02

Jak sama nazwa wskazuje, Liquid Zest 4G jest wyposażony w moduł LTE. Oprócz obecności tego modułu oraz innego procesora, oba smartfony mają taką samą specyfikację.

Za wersję podstawową Acera Liquid Zest przyjdzie nam zapłacić 499 złotych, sprzedaż rozpocznie się w kwietniu. Model z modemem 4G kosztować będzie 649 złotych, a jego debiut na sklepowych półkach będzie miał miejsce miesiąc później.

Komentarze

  • Radier

    Dramatu specyfikacji dopełnia zapewne 1 GB RAM.

    • Nowiny

      a za 499 to chciałoby się 3GB/32GB i 8 rdzeni pewnie :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona