Lenovo Moto 360 Sport wreszcie w Polsce

Moto 360 drugiej generacji jest bardzo ciekawym zegarkiem inteligentnym i na pewno jednym z najładniejszych (przynajmniej w mojej opinii). Na rynku dostępny jest w kilku wersjach, które różnią się od siebie wielkością – 42 i 46 mm oraz wzornictwem – klasyczna i sportowa. Ta druga (wreszcie!) wchodzi do sprzedaży w Polsce.

Moto 360 Sport dostępna jest jedynie w mniejszej wersji (tj. 42 mm) i tym, co zasługuje na uwagę przede wszystkim, jest wbudowany GPS. Jak przystało na urządzenie sportowe, oferuje pulsometr, funkcje śledzenia aktywności oraz możliwość współpracy z aplikacjami fitnesowymi pobranymi z Google Play (Fitbit, MapMyRun, Under Armour Record lub Strava). Warto bowiem pamiętać, że zegarek ten pracuje w oparciu o Android Wear.

Jego pasek jest silikonowy, dzięki czemu nie musimy się obawiać o jego kontakt ze spoconym ciałem. Pod względem parametrów wersja sportowa oferuje Snapdragona 400, 4GB pamięci wewnętrznej, 512MB RAM i akumulator o pojemności 300 mAh. Znajdziemy tu również (prawie) okrągły ekran o rozdzielczości 360 x 325 pikseli, pokryty Gorilla Glass 3, Bluetooth oraz WiFi.

Na ten moment Lenovo Moto 360 Sport dostępny jest w Sferis w cenie wynoszącej 1399 złotych.

Zainteresowanych Moto 360 drugiej generacji odsyłam do recenzji sprzętu w dwóch wersjach – 42 mm i 46 mm – tutaj. A poniżej wideorecenzja:

źródło: Sferis

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona