Magic Slot faktycznie może pojawić się w LG G5

Już wiele tygodni temu do sieci trafiła informacja, że LG G5 będzie wyposażony w tajemniczy “Magic Slot”. Pojawiły się fotografie, które potwierdzają występowanie takiego dodatku, a jednocześnie sugerują jaka może być jego funkcjonalność.

W internecie pojawiło się zdjęcie ciekawego etui, które ma posiadać dwie dodatkowe funkcje. Przede wszystkim będzie to dodatkowy akumulator do naszego smartfona o pojemności 1100 mAh, a jednocześnie będzie posiadał kilka klawiszy. Dzięki nim w łatwiejszy sposób będzie można sterować aparatem – wykonywać fotografie czy przybliżać interesujące nas elementy.

lg-g5-module-840x630

Osobiście jestem w stanie uwierzyć, że takiego typu akcesorium może okazać się prawdziwe. Nie od dziś wiadomo bowiem, że LG G5 będzie smartfonem, który będzie wyróżniał się dobrym aparatem, dedykowane klawisze byłyby świetnym uzupełnieniem.

Jedynie czy ludziom spodoba się wygląd… Pamiętacie etui do iPhone 6S z charakterystycznym garbem? W przypadku LG również etui będzie mocno odstawało od obudowy urządzenia, może jednak dodatkowe klawisze przekonają do siebie potencjalnych klientów.

apple etui

Pozostaje tylko kwestia, czy opisywane etui faktycznie potrzebuje “magicznego slotu”, a może będzie montowane pod złącze USB dostępne w smartfonie, jak w przypadku tradycyjnych pokrowców z dodatkowym akumulatorem. Na odpowiedź na to pytanie musimy poczekać jeszcze kilka dni.

Źródło: phonearena

Komentarze

  • Maciej Kieruzal

    Skoro obecnie większość klientów woli grubość telefonu w okolicach 6mm, zamiast chociażby 8mm (wtedy można by włożyć wieksza baterie), to takie etui nie zda egzaminu. Czemu tak bardzo rynek odchudza urządzenia, ktoś mi to wytłumaczy? 8 czy 9mm to nie dużo, a wole ciut grubszego smartphone’a z pojemniejsza bateria.

  • Kpx22

    ja tam mam tableta, który ma 1 cm + pokrowiec ok 3-2 mm i żyję xD Co więcej, nie uwierzycie! Da się na nim grać!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona