Ważne

Huawei i Deezer łączą siły – aplikacja w każdym nowym Honorze

Huawei powoli wciela w życie swoją strategię, mającą na celu większe rozróżnienie smartfonów z logo HuaweiHonor na obudowie. Te pierwsze staną się bardziej “premium”, lecz przy ciągłym zachowaniu atrakcyjnego stosunku cena-jakość. Natomiast dla drugich z ww. podstawową grupa docelową ma być głównie młodzież oraz osoby intensywnie korzystające ze swoich urządzeń.

Różnice mają się objawić również w warstwie software’owej. Pierwsza nowość związana jest z podpisanym właśnie przez Huawei i Deezer porozumieniem. Na jego mocy każdy nowy smartfon z logo Honor na obudowie będzie miał preinstalowaną fabrycznie ww. aplikację do strumieniowania muzyki, umożliwiającą szybki dostęp do bogatej biblioteki utworów.

Gerrit Schumann z Deezera tak podsumował rozpoczętą właśnie współpracę:

Użytkownicy Honora otrzymają to, co najlepsze w tych dwóch światach – inteligentną technologię wraz z najlepszą muzyką i radiem. Za pomocą tylko jednego dotknięcia słuchacze mają dostęp do największego na świecie katalogu, jak również do 40 tysięcy podcastów, spersonalizowanych mixów i audiobooków.

Liu Dan z Huaweia równie entuzjastycznie podchodzi do całej sytuacji:

Użytkownicy smartfonów Honor zawsze szukają nowych sposobów, aby ich sprzęt dostarczył im rozrywkę, a Deezer jest w czołówce innowatorów i dostawców rozrywki.

W tym miejscu chciałbym zapytać Was o opinię czy obecność jakieś aplikacji (niekoniecznie Deezera) do strumieniowania muzyki skłoniłaby Was do używania jej? W smartfonach z Androidem z automatu jest Muzyka Play – korzystacie z niej czy wybieracie konkurencyjne platformy?

Źródło: Music Week

Komentarze

 • Pawel

  A coś ta aplikacja da (np. 3 m-ce gratis) czy jest bo jest? Bo jak to drugie to w ogóle po co?

  • Na razie za wcześnie na takie szczegóły, ale z racjonalnego punktu widzenia powinni coś takiego zaoferować, żeby skłonić użytkowników do korzystania z tej aplikacji.

   • Pawel

    Jak dotąd nie preinstalowali nic płatnego (tylko Facebook i Twitter) więc faktycznie trudno ocenić – ale Samsung zawsze dawał coś gratis, i Huawei chyba nie może zrobić inaczej.

  • Dodam od siebie, że zapytałam Huawei o to, ale od piątku nie dostałam odpowiedzi.

   • Pawel

    Kupował bym nowego Honora co 3 miesiące ;)

 • Kpx22

  Ja tam wolę soundcloud ;)

  • Dawid Nowicki

   Sam korzystam lecz gdy nie będziesz mial dostępu do WIFI nie będziesz mógł słychać muzyki ;/ Ale jednak jedna z lepszych aplikacji.

   • Kpx22

    No właśnie nie, jeśli przesłuchsz swojej playlisty, kilka piosenek zostanie, serio, ja tak mam

    • Dawid Nowicki

     Słuchasz 1 piosenki całej przy WIFI. Za 3 dni bez WIFI masz błąd “Not Anable” (czy jakoś tak) ;/

 • Dawid Nowicki

  Według mnie najlepszy jest Stellio. Aplikacja piękna. Łatwa. Equaizer (jakoś tak). Może i płatna Ale 5zł to chyba nic. Dodatkowo jest okres próbny który ominąłem i mam cały czas Free apke ;)

  Polecam każdemu

 • Z KC

  Mam rozumieć, że deezer będzie teraz dołączany na siłę jako bloatware? Chyba nie tędy droga. Sprzęt prosto od producenta powinien być wolny od tego typu softu.

 • x

  W zasadzie to skoro tak robią to powinno być gratis dożywotnio dla danego smartfona :)

 • Swojego czasu Samsung dawał 6 miesięcy gratis właścicielom modeli serii S, którzy dokonali zakupu w 2014 r. i chyba 3 miesiące do wszystkich telefonów kupionych jakoś w połowie w 2015 roku. Więc nie bardzo rozumiem o co takie halo? Nabywcy Honora dostaną tego Deezara za darmo dożywotnio czy jak?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona