Ważne

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia na temat iPada Air 3

Informacje na temat nadchodzących premier zbieramy z przeróżnych źródeł. Najczęściej są to popularne benchmarki oraz agencje certyfikujące (głównie chińska TENAA). Czasami jednak z “pomocą” przychodzą nam producenci akcesoriów, dedykowanych do nowych smartfonów lub tabletów.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z tego typu przeciekiem w przypadku Samsunga Galaxy S7. Teraz natomiast przyszedł czas na iPada Air 3. Do sieci przedostały się właśnie dwa zdjęcia, przedstawiające dedykowane etui do najnowszego tabletu Apple. Co ciekawe, rozmieszczenie wszelkich przycisków, portów, głośników i złączy pokrywa się praktycznie w całości z grafiką, którą prezentowaliśmy Wam niespełna tydzień temu.

Także i tym razem wszystko wskazuje na zastosowanie czterech głośników, po jednym w pobliżu każdego narożnika (podobnie jak w iPadzie Pro), złącza Smart Connector, umożliwiającego podpięcie klawiatury oraz (po raz pierwszy) diody doświetlającej LED obok obiektywu aparatu głównego. Spodziewać się też należy, podobnie, jak u poprzednika, 9,7-calowego wyświetlacza.

Pozostała specyfikacja techniczna wciąż pozostaje zagadką. Jednak darujmy sobie wszelkie dywagacje, tylko poczekajmy cierpliwie na kolejne przecieki. A te powinny pojawić się dosłownie na dniach, jeśli wierzyć plotkom, że iPad Air 3 zadebiutuje (już) w marcu.

Źródło: Tablet-News

Komentarze

 • Tomasz Salich

  Ciekawe jak będzie wyglądała kwestia ceny. Aktualnie odkładam na Air2 ale jak w marcu pojawi się 3 i zastąpi ceną poprzednią generację to… ;)

  • Marcin Wojciechowski

   Kupisz sobie iPada Air 2?.

 • Marcin Wojciechowski

  A ja odkładam już na Air3?. Zapowiada się ciekawie szczególnie, że ma otrzymać Smart Connector. Przydałaby się jeszcze obsługa myszy i touchpada.

  • Tomasz Salich

   Szczerze mówiąc jeżeli nie będzie dużej różnicy w bebechach to skuszę się na 2 w lepszej cenie. Jak będzie miał faktycznie 4gb ramu to wtedy bez wahania 3. Co do Smart Connectora – zastanawiam się jaka jest przewaga tego rozwiązania nad zwykłą klawiaturą na Bluetooth.

   • Marcin Wojciechowski

    No ro jeszcze się okaże jak będzie wyglądała kwestia ilości pamięci RAM i nie ma co tu zbytnio wyrokować a co do Smart Connectora to przez niego łączy się iPad z klawiaturą i może ją w ten sposób podładowywać. Poza tym z tego co czytałem to w iOS 9.3 iPad (przynajmniej póki co Pro) już może aktualizować oprogramowanie akcesoriów zewnętrznych firm trzecich np dedykowanej klawiatury firmy Logitech .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona