Ważne

Pamiętacie Honora Holly? Jego następca jest jeszcze ciekawszy: LTE, 2GB RAM i 4000 mAh

Honor Holly w momencie polskiej premiery kosztował zaledwie 499 złotych i był jedną z ciekawszych smartfonowych propozycji w tej cenie. Jestem bardzo ciekawa jaka cena zostanie ustalona za najnowszy produkt z tej serii, Honor Holly 2 Plus, który charakteryzuje się dużo bardziej interesującymi parametrami. Jeśli myśleliście, że Honor wycisnął już wszystko z najniższej półki cenowej, kolejny raz udowadnia, że stać go na jeszcze więcej.

Przypomnijmy – Honor Holly zadebiutował na rynku w pod koniec 2014 roku, a w Polsce – w pierwszej połowie kolejnego roku. Na jego pokładzie znalazł się 5-calowy ekran HD, 1GB RAM, akumulator 2000 mAh, aparat 8 Mpix, kamerka 5 Mpix i czterordzeniowy Mediatek MT6582. Na tamten moment, we wspomnianej cenie, nie można było oczekiwać nic więcej – to i tak był produkt o świetnym stosunku cena/jakość. Holly 2 Plus jest jeszcze ciekawszy!

Zacznijmy od tego, że jego sercem jest czterordzeniowy procesor Mediatek MT6735P z Mali 720, wspierany przez 2GB RAM. W dalszym ciągu urządzenie oferuje 5-calowy wyświetlacz IPS HD (1280 x 720 pikseli) i 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD o nawet 128GB.

Zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu 13 Mpix i kamerki 5 Mpix, natomiast długi czas pracy powinien zapewnić akumulator o pojemności 4000 mAh. Co ważne, w przeciwieństwie do Honora Holly, Holly 2 Plus oferuje 4G. Pozostałe parametry, czyli dual SIM, WiFi, GPS, Bluetooth, microUSB, 3.5 mm jack audio, pozostały niezmienione.

Cena Honora Holly 2 Plus nie została ujawniona, aczkolwiek nieoficjalnie mówi się, że ma kosztować ok. 150 dolarów. Jak za wspomniane parametry, kwota ta wydaje się bardzo rozsądna. Poczekajmy jednak na oficjalne wieści na temat ceny – wtedy będziemy mogli w pełni ocenić nowość spod skrzydeł Honora.

źródło: gsmarena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona