Ważne

Tak prezentować się będzie kolejna nowość od Bluboo – model Picasso

Bluboo przygotowuje się do premiery flagowego Xtouch Plus, który zapowiada się naprawdę ciekawie. Jednak równocześnie trwają prace nad inną nowością – modelem z niższej średniej półki o nazwie Picasso.

Marka opublikowała właśnie na swoim profilu na Facebooku dwie grafiki. Jedna z nich, widoczna powyżej, zdradza wygląd smartfona. Natomiast druga (poniżej) mówi nam co nieco o jego specyfikacji technicznej. Jak już wspomniałem, będzie to pozycja z niższej średniej półki, więc nie można oczekiwać od niej zbyt wiele. Jednak zastosowane podzespoły powinny spokojnie wystarczyć większości użytkowników (ci bardziej wymagający sięgną jednak po coś lepiej wyposażonego).

Przechodząc do rzeczy, Bluboo Picasso otrzyma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 (coraz częściej używany przez chińskich producentów), 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej (zapewne z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD – zdjęcia sugerują, że klapka baterii jest zdejmowalna, więc nie powinno tu również być slotu hybrydowego) oraz aparat główny i kamerkę na przodzie – oba po 8 Mpix i z towarzyszącą diodą doświetlającą LED.

Bluboo Picasso 1

Na powyższej grafice widać również, że Bluboo Picasso będzie miał metalową ramkę, odporny na zarysowania i uszkodzenia panel przedni oraz pojemny akumulator, który zapewni długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu. Jeden rysunek sugeruje także, że cała konstrukcja powinna być mocna i wytrzymała – ciekawe czy tak samo jak przypadku Bluboo Xtouch, któremu nie straszny upadek nawet z 6 metrów.

Bluboo Picasso zadebiutuje oficjalnie w lutym. Jego cena wyniesie 99,99 dolarów.

Źródło: Bluboo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona