Ważne

Czy tak będzie wyglądał Apple Watch drugiej generacji?

W sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia drugą generację zegarka od Apple. Czy faktycznie tak będzie wyglądał kolejny smartwatch giganta z Cupertino? Myślę, że jest to dość prawdopodobne.

Na zdjęciu widoczny jest zegarek, który ma kilka cech wspólnych z pierwszą generacją inteligentnego zegarka od Apple. Przede wszystkim widać charakterystyczny klawisz oraz “koronkę”, a także charakterystyczne zapinanie paska. Jak się przyjrzymy, to możemy dostrzec, że na wyświetlaczu widoczne są ikonki aplikacji, które przypominają te, które widzieliśmy w pierwszym Apple Watch.

Dużą zmianą jest jednak okrągły wyświetlacz, który zastąpił kwadratowy. Jest to, moim zdaniem, bardzo prawdopodobne, że Apple Watch drugiej generacji będzie wyposażony w okrągły ekran, ponieważ na rynku większość nowo pojawiających zegarków posiada właśnie taki kształt. Wygląda on bardziej elegancko i przypomina tradycyjne modele.

Czy Apple Watch 2 faktycznie będzie posiadał okrągły wyświetlacz? Tego dowiemy się prawdopodobnie w ciągu kilku nadchodzących miesięcy. A Wy jak myślicie, czy zastosowanie takowego to dobry pomysł?

Źródło: gizmochina

Komentarze

 • Maciej Szkudlarek

  Z tego co widzę jest taki okrągły jak w moto 360

  • dafuq

   Od dzisiaj to Moto 360 jest okrągła jak Apple Watch 2! Każdy fanboy FAPple Ci to powie. ;)

   • Artur Węgliński

    A może tak okrągły jak LG lub inne firmy wypuszczające smart zegarki które są okrągłe??

 • Troll

  Muszę już ściągać koła z auta bo Apple je opatentowało czy jeszcze nie ?

 • Patryk

  Wygląda jak Gear S2..

 • Tomasz Salich

  Mam nadzieję że zmienią wygląd. Jedno jest pewne – gorzej nie będzie. Ten bieżący jest obrzydliwy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona