Ważne

Alcatel ONETOUCH GO WATCH – smartwatch ze sportowym zacięciem już w Polsce

Inteligentne zegarki trafiające na rynek, w tym również polski, stają się coraz ładniejsze i… tańsze. Wczoraj w sprzedaży zawitał Kruger&Matz Style za 299 złotych, dziś natomiast w pierwszym lokalnym sklepie pojawiła się nieco inna nowość. Tym razem mamy do czynienia z Alcatel OneTouch Go Watch, zegarkiem inteligentnym ze sportowym zacięciem.

W jego przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na budowę, dzięki której jest pyłoszczelny i wodoszczelny (dzięki IP67). Co ciekawe, paski, podobnie jak frontowy panel, są wymienne.

OneTouch Go Watch oferuje wyświetlacz o przekątnej 1,22″ i rozdzielczości 240 x 204 piksele. Nieznany na ten moment czas działania zapewnia akumulator o pojemności 225 mAh. Zegarek łączy się za pośrednictwem Bluetooth ze smartfonami działającymi pod kontrolą Androida w wersji 4.0 lub nowszej i iOS 7 – lub wyższym. Wyświetla powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach SMS i e-mail, a także z portali społęcznościowych, jak również informuje o ich nadejściu przez wibracje. Można go wykorzystać jako pilot zdalnego sterowania w aparacie lub odtwarzaczu muzycznym.

Urządzenie ma wbudowany czujnik tętna, oferuje też krokomierz, akcelerometr, żyroskop, wysokościomierz, przyspieszeniomierz, e-kompas, jak również microUSB. Wymiary modelu ważącego 55 g, to 57 x 48 x 12 mm.

Alcatel OneTouch Go Watch trafił do sprzedaży w Polsce w cenie wynoszącej 479 złotych.

źródło: Alcatel OneTouch Polska na FB, x-kom

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona