Ważne

Sony Xperia C6 sfotografowana

W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają Sony Xperię C6. Ma to być smartfon z bardzo wąskimi ramkami po bokach wyświetlacza, lecz z nieproporcjonalnie szerokimi od góry i od dołu. Nasuwa mi się jednak jedno pytanie, czy na zdjęciu faktycznie możemy zobaczyć urządzenie japońskiego producenta…?

Według plotek Sony Xperia C6 będzie oferować 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Smartfon ma działać dzięki zastosowanemu procesorowi MediaTek Helio X10, reszta specyfikacji jest jednak nieznana.

Skupmy się jednak na zdjęciach, które dostały się do sieci. Możemy dostrzec na nich kilka elementów typowych dla Sony. Są to, na przykład, fizyczny spust migawki aparatu, wstawki na krawędziach urządzenia wykonane z tworzywa sztucznego, okrągły klawisz zasilania oraz standardowe ułożenie wszystkich portów i zaślepek.

xperia c6

Moją uwagę przykuło jednak to, co wyświetla się na ekranie tego smartfona. Szczególnie zastanawiające są ikony różnych aplikacji, które są całkowicie inne od tych, które dostępne są od kilku lat w urządzeniach od Sony. Być może jest to testowa wersja oprogramowania bez zaimplementowanej nakładki producenta… Ja jednak jestem bardziej skłonny stwierdzić, że zdjęcia przedstawiają całkiem inne urządzenie, prawdopodobnie jakiegoś mało znanego, chińskiego producenta.

xperia c6 c

Może się jednak mylę, a na zdjęciu faktycznie przedstawiona jest Xperia C6. Jaka jest prawda, dowiemy się zapewne w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

Źródło: androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona