Ważne

Nowa seria smartfonów Alcatel OneTouch, Pixi 4, zadebiutuje w najbliższych dniach

Targi CES 2016 startują co prawda dopiero za trzy dni (dokładnie w Trzech Króli), ale już dziś zaczęły napływać do nas pierwsze informacje na temat urządzeń, których premiery możemy się tam spodziewać. I tak, wiemy już, że w Las Vegas na pewno poznamy pierwszy tablet z Windowsem 10 od Alcatel OneTouch. Ale wiemy też, że nie będzie to jedyna nowość tej firmy.

Alcatel OneTouch podzielił się oficjalną informacją, że podczas CES 2016 zaprezentuje całą serię nowych produktów – Pixi 4. Będzie ona zawierała cztery produkty skierowane do różnych grup odbiorców w zależności od przekątnej ekranu.

W rodzinie Pixi 4 znajdziemy smartfony o przekątnej 3,5″, 4″ i 6″, a także tablet z ekranem 7-calowym. Mają to być urządzenia cechujące się świetnym designem i zestawem funkcji w niskiej cenie – co to oznacza konkretnie, dowiemy się za kilka dni.

Ostatnim produktem Alcatel OneTouch, który poznamy w Las Vegas, będzie zegarek CareTime. Jego główną zaletą będzie obecność GPS, dzięki któremu rodzice będą mogli namierzyć swoje dziecko i dowiedzieć się czy nie opuszcza wyznaczonej wcześniej „strefy bezpieczeństwa”, a także możliwość odbierania i nawiązywania połączeń telefonicznych (ale tylko do 5 zarejestrowanych numerów).

źródło: androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona