Ważne

Bluboo Xfire 2 będzie obsługiwał trzy karty SIM jednocześnie

Pamiętacie Bluboo Xfire, czyli przyzwoitego smartfona kosztującego zaledwie 50 dolarów? Producent przygotowuje się do prezentacji jego następcy, który będzie, przede wszystkim, wyróżniał się obsługą trzech kart SIM jednocześnie.

Urządzenia z obsługą trzech kart SIM to nie jest jakaś wielka nowość. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka tego typu smartfonów. Bluboo Xfire 2 może być jednak znacznie ciekawszą propozycją, biorąc pod uwagę to, że telefon będzie kosztował tylko 69,99 dolarów!

Bluboo Xfire 2 4

Specyfikacja Bluboo Xfire 2 nie będzie specjalnie wyszukana. Do dyspozycji będziemy mieli 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, sercem smartfona będzie czterordzeniowy MediaTek MT6580 o częstotliwości taktowania 1,3GHZ, a całość dopełnią 2 lub 3 GB pamięci RAM.

Przyglądając się fotografiom, które dostały się do sieci, możemy dostrzec, że jedną z trzech kart SIM możemy zamienić na microSD. Dodatkowo, obok aparatu frontowego, widoczna jest doświetlająca dioda LED. Reszta specyfikacji, na chwilę obecną, jest nieznana. Wszystko wyjaśni się w styczniu – na wtedy właśnie zaplanowano premierę tego urządzenia.

Źródło: gizchina, 4PDA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona