Ważne

Kolejny smartfon Gionee w drodze – tym razem model o nazwie kodowej F105

Gionee ostatnio dosłownie zalewa rynek swoimi nowościami. Tylko w tym miesiącu zadebiutowały trzy modele z linii M5 MarathonLite, Plus oraz Enjoy. Wkrótce portfolio chińskiego producenta uzupełni kolejny smartfon, ukrywający się na razie pod nazwą kodową F105. Dzięki TENAA poznaliśmy jego specyfikację techniczną.

Wynika z niej jednoznacznie, że będzie to kolejna budżetowa propozycja, podobna do kilku (jeśli nie kilkunastu) innych, dostępnych już na rynku. Gionee F105 wyposażono bowiem w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHz (obstawiam MediaTeka MT6735), 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o kolejne 128 GB.

Na tyle znalazł się aparat o matrycy 8 Mpix w towarzystwie pojedynczej diody doświetlającej LED, zaś na froncie umieszczono kamerkę 5 Mpix do selfie i wideorozmów. Całość, zamknięta w obudowie o wymiarach 144×71,3×8,1 mm i wadze 155 gramów, pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i zasilana jest przez akumulator o pojemności 2400 mAh.

W Gionee F105 nie zabraknie również modułu LTE, natomiast na próżno szukać w nim czytnika linii papilarnych. Klienci będą mieli do wyboru dwa warianty kolorystyczne: biały i złoty. Premiera smartfona powinna odbyć się w najbliższej przyszłości, najprawdopodobniej w styczniu.

Źródło: TENAA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona