Ważne

Le Max z 6,33-calowym wyświetlaczem zostanie zaprezentowany już 5 stycznia (aktualizacja)

Już 5 stycznia do Indii przywędruje bardzo ciekawy smartfon od LeTV z wielkim wyświetlaczem i wydajnymi podzespołami. Zapowiada się interesująco.

Le Max zostanie wyposażony w 6,33-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Na tak dużym ekranie całkowicie rozumiem zastosowanie wyjątkowo dużej rozdzielczości, przy takim rozmiarze Full HD mogłoby być nieco niewystarczające. Sercem smartfona będzie procesor Qualcomm Snapdragon 810 wraz z 4GB pamięci RAM, natomiast na dane użytkownika przeznaczone zostaną 32/64/128GB (w zależności od wersji).

W Le Max znajdziemy 21-megapikselowy aparat główny, na przodzie zagości natomiast matryca o rozdzielczości 4 Mpix wykonana w technologii UltraPixel. Całość dopełni akumulator o pojemności 3400 mAh, co wydaje się przyzwoitą wartością, biorąc pod uwagę duży ekran i wymagające energii podzespoły.

Smartfon zostanie zapakowany w metalową obudowę o wymiarach 167,1 x 83,5 x 8,95 mm i wadze wynoszącej 204 gramy. Warto dodać, że w urządzeniu nie zabraknie skanera linii papilarnych, a całość będzie pracowała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop z nakładką EUI.

Źródło: gsmarena


Aktualizacja

Le Max został zaprezentowany kilka miesięcy temu, a jego cena w zagranicznych sklepach zaczyna się od około 460 dolarów. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona