Ważne

Wyraź siebie z różnokolorowymi obudowami do smartfonów Motoroli

Nastały czasy, w których gros producentów skupia się na wprowadzaniu na rynek smartfonów zamkniętych w obudowach typu unibody, w których nie tylko nie ma dostępu do akumulatora, ale również brak jest możliwości spersonalizowania swojego telefonu za pomocą wymiennych obudów. Dziś podpowiem Wam jak w łatwy sposób można zmienić wygląd smartfona produkcji Motoroli, choć tak naprawdę będzie to artykuł uniwersalny – każdą z uwag można wykorzystać przy okazji większości smartfonów, do których dostępne są dedykowane akcesoria.

Moto G trzeciej generacji i Moto X Play sprzedawane są w dwóch standardowych wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Nikt nie powiedział jednak, że jesteśmy skazani wyłącznie na te dwa kolory, które w żaden sposób nie pozwolą wyróżnić się w tłumie. W zaledwie kilka chwil można zmienić wygląd naszego smartfona, wykorzystując do tego Moto Shells lub Moto Flip Shells.

Wymienna tylna obudowa z ochroną ekranu i miejscem na kartę kredytową: Moto Flip Shells

Niepodważalną zaletą dedykowanych etui do smartfonów Motoroli jest to, że są one montowane nie bezpośrednio na tylną obudowę telefonu, a zamiast niej. Zatem aby ją założyć, należy najpierw zdjąć plecki, które były częścią zestawu sprzedażowego.

Moto Flip Shells to ciekawe akcesorium jeszcze z co najmniej dwóch powodów. Najbardziej istotne jest to, że oferuje ochronę ekranu – po założeniu, gdy nie używamy telefonu, skutecznie przeciwdziała wszelkiego rodzaju zarysowaniom wyświetlacza i chroni przed kontaktem na przykład z kluczami, które wrzucamy do tej samej przegródki w torebce czy plecaku.

Ponadto, w wewnętrznej części, która wyściełana jest mikrofibrą, znajduje się niewielka kieszonka do przechowywania karty kredytowej. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą nosić portfela, by schować w nim jedynie kartę – tu problem w bardzo prosty sposób rozwiązuje się.

Samo etui natomiast, o czym warto wspomnieć, wykonane jest z wytrzymałego elastomeru poliuretanowego PU wyróżniającego się wybitną odpornością na ścieranie – wielokrotnie większą niż guma.

Co więcej, etui, dzięki zastosowanemu magnesowi, spełnia jeszcze jedną rolę – po zamknięciu ekran się wygasza, a po otwarciu – wybudza. Funkcję tą można zmieniać w ustawieniach w zależności od swoich upodobań.

Cena Moto Flip Shells wynosi ok. 89 złotych. Etui dostępne jest w pięciu kolorach: czerwonym, malinowym, niebieskim, turkusowym i czarnym.

Wymienna tylna obudowa – osłona baterii: Moto Shells

Moto Shells, plecki, które zakłada się w miejsce dedykowanej osłony akumulatora. Dostępne są w wielu modnych kolorach, które umożliwią nam dopasowanie telefonu do aktualnego humoru, koloru butów czy torebki. Jeżeli kupimy kilka ulubionych kolorów to każdego dnia nasz smartfon może wyglądać inaczej. To dobre rozwiązanie także dla osób, które lubią częste zmiany, bowiem łatwiej założyć nowe plecki niż kupić nowego smartfona ;).

Cena Moto Shells to ok. 45 złotych.

Jestem bardzo ciekawa czy korzystacie z tego typu akcesoriów dla swoich smartfonów – podzielcie się w komentarzach swoimi uwagami na ich temat. Co sądzicie o pomyśle Motoroli na wymienne tylne obudowy?

Tekst jest elementem kampanii reklamowej przeprowadzanej z Lenovo.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona