Krótko: OnePlus X dostępny bez zaproszeń w każdy wtorek, począwszy od dzisiaj

Smartfony OnePlus sukcesywnie stają się coraz łatwiej dostępne. Od 5 grudnia można nabyć OnePlus 2 bez zaproszenia. Teraz pojawiła się furtka, dzięki której kupicie również OnePlus X bez żadnych obwarowań.

Producent ogłosił poprzez media społecznościowe, że w każdy wtorek, począwszy od dzisiaj, będzie można nabyć OnePlus X bez wymaganego zaproszenia. Tym samym wypełnił swoją obietnicę, złożoną podczas premiery tego modelu. Chociaż zajęło mu to dłużej, niż miesiąc, to ci, którzy z niecierpliwością czekali na możliwość zakupu tego smartfona, na pewno mu to wybaczą. Zwłaszcza, że już wcześniej pojawiło się kilka ku temu okazji.

OnePlus X można kupić bez zaproszenia w każdy wtorek, z tym, że dziś dopiero od godziny 16:00. Jeśli chcieliście sprawić go sobie lub bliskiej osobie na prezent pod choinkę, to jednak niestety nie ma pewności, że zdąży do tego czasu do Was dotrzeć. Zwłaszcza, że taką gwarancję producent dawał tylko dla zamówień złożonych w dniach 5-7 grudnia.

Źródło: OnePlus

Komentarze

 • negicjusz

  znaleźli się ważni że muszą komuś łaskę zrobić by mógł kupić :D Za samo takie postępowanie nawet nie patrzę się na taki model i taką firmę

  • Karol

   Haha..pewnie przez Ciebie splajtuja..okaz im swoja laske..
   Dzieki temu ze tak sprzedaja moga utrzymac cene produktu na niskim poziomie. Jak chcesz go kupic to znajdziesz sposob. Jak wolisz dac 3 tys za samsunga na ktorym zarobi paru posrednikow to twoja sprawa

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona