Garść nowych informacji o Samsungu Galaxy A9
Ważne

Garść nowych informacji o Samsungu Galaxy A9

O Samsungu Galaxy A9 już od wielu tygodni pojawia się cała masa informacji. Teraz do sieci dostała się jednak (podobno) oficjalna grafika ujawniająca szczegóły najnowszego przedstawiciela serii A. Niektóre elementy specyfikacji są nieco inne, niż wcześniej przypuszczano.

Samsung Galaxy A9 zostanie wyposażony w duży, 6-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) wykonany w w technologii Super AMOLED. Sercem urządzenia będzie, tak, jak spekulowano wcześniej, procesor Qualcomm Snapdragon 620 złożony z czterech rdzeni Cortex-A72 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz i czterech rdzeni pomocniczych Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz, wraz z układem graficznym Adreno 510 i 3 GB RAM.

Samsung Galaxy A92

Do dyspozycji użytkownika zostanie przeznaczona 13-megapikselowa matryca aparatu głównego (wcześniej mówiło się o 16Mpix) oraz 8-megapikselowa kamerka frontowa (zamiast domniemanych 5Mpix). Sporym atutem Samsunga Galaxy A9 ma być akumulator o pojemności aż 4000 mAh. Oprócz tego w urządzeniu znajdziemy skaner linii papilarnych z obsługą Samsung Pay, a całość dopełni system operacyjny Android w wersji 5.1.1 Lollipop, więc na najnowszego Marshmallowa potencjalni klienci będą musieli trochę poczekać…

Samsung Galaxy A9 3

Źródło: sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona