Ważne

Grafika przedstawiająca Xiaomi Mi 5 dostała się do sieci

Oficjalna premiera Xiaomi Mi 5 zbliża się wielkimi krokami – prawdopodobnie będzie miała miejsce już 21 stycznia. Co jakiś czas pojawiają się informacje, które podgrzewają atmosferę przed prezentacją. Dziś do sieci dostała się grafika, która przedstawia wygląd urządzenia. Zapowiada się bardzo ciekawie!

Xiaomi Mi 5 przedstawiony na zdjęciu prezentuje się niezwykle interesująco. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to fizyczny klawisz home pod wyświetlaczem. Sam ekran też ma jedną, bardzo ciekawą właściwość, a mianowicie zajmuje bardzo dużą powierzchnię urządzenia, przez co ramki po bokach są niemal niewidoczne. Możemy się również dopatrzeć, że krawędzie smartfona są wykonane z metalu oraz, że na dole umieszczono złącze USB (prawdopodobnie typu C) oraz głośnik multimedialny.

Dla przypomnienia, wcześniejsze plotki mówiły o 5,2-calowym wyświetlaczu, procesorze Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 3 lub 4 GB RAM, a także aparaty o matrycach 21 i 8 Mpix. Nie da się ukryć, że Xiaomi Mi 5 zapowiada się bardzo obiecująco i myślę, że może być bardzo chętnie kupowanym smartfonem. Wszystko zależy jeszcze od ceny…

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona