Ważne

Dość zaskakująco Marshmallow pojawił się już na Samsungu Galaxy Note 4

Od kilku tygodni po sieci krąży zdjęcie dokumentu, mającego przedstawiać listę urządzeń Samsunga, które w najbliższym czasie mają otrzymać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. I choć wciąż czekamy na szczegóły z tym związane, zwłaszcza na datę wypuszczenia nowej wersji systemu, wybrani użytkownicy Galaxy Note 4 otrzymują „piankę” na swoje urządzenia. Tak, dobrze czytacie – już otrzymują.

Na smartfonie jednego z redaktorów węgierskiego portalu Napdroid pojawiła się aktualizacja do Androida 6.0 Marshmallow. Wersja oprogramowania, jak możecie dojrzeć na screenie, oznaczona jest numerem N910FXXU1DOL3.

Note-4-Android-6-marshmallow-węgry-02

Trudno jednak dywagować nad tym, czy aktualizacja ta została wypuszczona celowo czy jest to błąd ludzki. Zwłaszcza, że Galaxy Note 4 nie jest tegorocznym flagowcem, a zeszłorocznym. Tym bardziej dziwne wydaje się, że nowa wersja systemu jest gotowa dla starszego modelu, podczas gdy inne produkty, jak Galaxy S6/S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5, będą musiały poczekać na nią nieco dłużej. Ale przecież zdarza się i tak.

Jedno pozostaje niezmienne – wciąż nie wiemy kiedy Samsung udostępni Marshmallow dla Galaxy Note 4 w Polsce (w myśl „Polak-Węgier dwa bratanki…” powinno się to stać na dniach ;)) oraz kiedy pozostałe modele mogą się spodziewać aktualizacji. Przypomnę tylko, że – według wspomnianej tabeli – w pierwszej kolejności, właśnie w grudniu, z „pianki” mieli się cieszyć użytkownicy Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+.

źródło: napidroid, sammobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona