Ważne

ZOPO Color E1 – kolorowy smartfon dla niezbyt wymagających

Rynek jest pełen produktów skierowanych do różnych grup odbiorców. Smartfony z kolorowymi obudowami wybierają najchętniej młode osoby oraz te, które chcą się wyróżnić z tłumu. Dla takich właśnie klientów przeznaczona jest nowość ZOPO – Color E1.

Jego największymi zaletami są: kolorowa obudowa (do wyboru biała, czarna, żółta, różowa lub niebieska), 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280) oraz aparat główny o matrycy 8 Mpix z pojedyncza diodą doświetlającą LED.

Pozostała specyfikacja techniczna nie porywa i na pewno nie zadowoli bardziej wymagających użytkowników. We wnętrzu ZOPO Color E1 znalazł się bowiem czterordzeniowy procesor MediaTek, układ graficzny Mali-400 oraz tylko 1 GB RAM.

ZOPO Color E1 1

Na pliki użytkownika przeznaczono 8 GB, na szczęście z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD (o maksymalnej pojemności 64 GB). Szybko zapełnią ją fani selfie – na przodzie ZOPO Color E1 znalazła się 2 Mpix kamerka z diodą doświetlającą LED, która pozwoli zrobić autoportrety nawet w gorszych warunkach oświetleniowych.

Smartfon niestety nie obsługuje szybkiej transmisji danych w standardzie LTE. Za to otrzymujemy nie-hybrydowy slot na dwie karty SIM. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i zasilana jest przez akumulator o skromnej pojemności 2100 mAh. Wymiary całego urządzenia wynoszą 145,9×71,4×8,5 mm.

Cena ZOPO Color E1 nie jest jeszcze znana.

Źródło: Świat Android

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona