Ważne

Średniak od Lenovo na horyzoncie

Do chińskiej agencji certyfikującej TENAA trafiła niedawno nowa propozycja od Lenovo, oznaczona na razie jako K32c36. Chociaż nie wiadomo jeszcze pod jaką konkretnie nazwą zadebiutuje, to pewne jest, że ulokuje się wśród innych średniaków.

Smartfon wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor – zapewne Qualcomm Snapdragon 615 – o częstotliwości taktowania 1,5 GHz i 2 GB RAM. Wbudowana pamięć pomieści 16 GB plików użytkownika, lecz w razie potrzeby można rozszerzyć ją przy pomocy karty microSD o kolejne 32 GB.

Matryce zamontowanych aparatów nie zaskakują, znalazł się tu bowiem „standardowy” już duet: 8 Mpix (z możliwością interpolacji zdjęć do 13 Mpix) na tyle z pojedynczą diodą doświetlającą LED oraz 5 Mpix na przodzie do selfie i wideorozmów.

Lenovo K32c36 ma wymiary 142 x 71 x 8,2 mm i waży 140 gramów. Za jego działanie zapewne odpowie jeszcze Android 5.1 Lollipop. Brak natomiast informacji o pojemności akumulatora, ale należy się spodziewać około 2500 mAh. Smartfon będzie dostępny w jednym z czterech wariantów kolorystycznych do wyboru: białym, czarnym, srebrnym i złotym. Nie zabraknie również modułu LTE, obowiązkowym już w propozycjach ze średniej półki cenowej.

Nie znamy jeszcze daty premiery Lenovo K32c36 oraz kwoty, jaką przyjdzie za niego zapłacić. Z uwagi jednak, że smartfon „przeszedł” już przez TENAA, można spodziewać się jego debiutu w najbliższych tygodniach.

Źródło: Times News

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona