Ważne

Instagram testuje wsparcie dla wielu kont użytkowników

Z Instagrama korzysta już ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie (dane z końca września). Aż trudno uwierzyć w to, że od początku istnienia (w październiku minęło pięć lat) wciąż nie ma możliwości szybkiego przełączania się pomiędzy kilkoma kontami użytkowników na jednym urządzeniu. Wreszcie jednak pojawiło się bardzo jasne światełko w tunelu.

Znam wiele osób, które obsługują dwa konta na Instagramie – prywatne i służbowe (a niektórzy jeszcze kolejne w ramach współpracy zewnętrznej z różnymi firmami). W takim przypadku korzystanie z programu jest bardzo utrudnione, gdyż aktualnie Instagram umożliwia użytkowanie aplikacji z poziomu tylko jednego użytkownika na jednym urządzeniu. Na szczęście jednak trwają testy wsparcia dla wielu kont użytkowników, a to oznacza, że wkrótce funkcja ta powinna zostać udostępniona wszystkim instagramowiczom.

instagram-wiele-kont-androidpolice

screen: AndroidPolice.com

Póki co trwają testy Instagrama w wersji na Androida – jeśli jesteście zainteresowani, możecie zapisać się do programu beta testerów Instagrama lub pobrać najnowszą wersję aplikacji (w formie pliku .apk) choćby stąd. Nie jest jednak powiedziane, że pobierając wersję 7.12.0 będziecie tymi szczęśliwcami, którzy otrzymają możliwość przetestowania nowej funkcji – trafia ona wyłącznie do wybranych użytkowników (u mnie po pobraniu programu funkcji dodania kolejnego konta brak).

Aby dodać kolejne konto, należy wejść w ustawienia i zjechać na sam dół – pod opcją czyszczenia historii wyszukiwania pojawia się możliwość zalogowania na kolejne konto. Oczywiście pod warunkiem, że będziecie mieć odrobinę szczęścia.

Wkrótce powinny pojawić się oficjalne informacje odnośnie aktualizacji Instagrama.

źródło: engadget, androidpolice

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona