Ważne

Wiemy, jak będzie wyglądał Vivo X6 Plus

Premierę flagowego X6 Vivo zapowiedziało na 30 listopada. Jednak tego dnia możemy zobaczyć oficjalnie nie tylko ten model, ale i jego mniejszego brata z „Plusem” w nazwie. Sugeruje to wizyta smartfona w chińskiej agencji certyfikującej TENAA, która zazwyczaj oznacza rychły debiut danego urządzenia na rynku.

O istnieniu Vivo X6 Plus dowiedzieliśmy się dopiero kilka dni temu. Informacje, do jakich udało nam się dotrzeć, zawierały nieoficjalne dane na temat jego specyfikacji technicznej. Chociaż nowe doniesienia z TENAA nadal nie zdradzają nam żadnych szczegółów na ten temat, to przynajmniej poznaliśmy wygląd smartfona.

Przedni panel wygląda identycznie, jak w Vivo X6. Jednak większą uwagę zwracają boki i tył urządzenia. Nawet mniej wprawnemu obserwatorowi od razu rzuci się w oczy podobieństwo do iPhone’a 6/6S Plus. To, co odróżnia od siebie oba modele, to obecność loga producenta i czytnika linii papilarnych. Przyzwyczajeni jesteśmy jednak do tego, że znajduje się on zazwyczaj bezpośrednio pod obiektywem aparatu. Konfiguracja widoczna powyżej wygląda (jak dla mnie) trochę dziwnie. W każdym razie Chińczycy (niestety) musieli go tam umieścić, ponieważ trudno byłoby im go zamontować na przednim panelu, który w większości zajmuje wyświetlacz. Chociaż gdyby się postarali…

Choć nie znamy oficjalnej specyfikacji Vivo X6 Plus, to z przecieków wynika, że zostanie on wyposażony w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości QHD (1440×2560), dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, duet aparatów 21 Mpix (tył) i 12 Mpix (przód), akumulator o pojemności 4000 mAh i system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Źródło: Times News

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona