Ważne
Wiko VIEW

Promocja w Spotify Premium: 3 miesiące za grosze

Nie trzeba być audiofilem, by nie wyobrażać sobie życia bez muzyki. Jeśli nie potraficie wyjść z domu bez słuchawek w/na uszach i jeszcze nie spróbowaliście Spotify Premium, nadarza się idealna okazja, by to nadrobić. W ramach najnowszej promocji za pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi zapłacicie 99 groszy.

Raz na jakiś czas marketing poszczególnych usług streamingu muzyki stara się zachęcić nowych klientów do ich wypróbowania. Tu również promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które dotychczas nie korzystały ze Spotify Premium. Zatem także do użytkowników Spotify, którzy jednak słuchali muzyki w wersji darmowej.

Nie ukrywam, że Spotify aktualnie jest moją ulubioną usługą streamingu muzyki. U mnie wygrywa przede wszystkim możliwością zapisania muzyki offline oraz… funkcją Spotify Running, która dopasowuje odtwarzaną muzykę do tempa, w jakim biegniemy w sposób motywujący nas do osiągania lepszych wyników. Oczywiście pomijam już takie oczywistości, jak ogromna baza utworów czy dużo lepsza jakość niż w wersji darmowej.

Jak wspomniałam, promocja obejmuje pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi. Później można albo płacić 19,99 złotych miesięcznie, albo zrezygnować ze Spotify Premium.

Korzystacie z usług streamingu muzyki? Jeśli tak – z której i dlaczego?

Dzięki Marek za info!

Komentarze

 • Assad

  “Przykro nam, ale nie możesz skorzystać z tej oferty, ponieważ to nie jest pierwszy raz, kiedy chcesz aktywować okres próbny lub subskrypcję Premium.” nie dla psa kiełbasa

  • Jest o tym jasno napisane w tekście: “promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które dotychczas nie korzystały ze Spotify Premium”

   • And1

    Jasno to jest napisane, że 3 miesiące kosztują w sumie 0,99 groszy, a nie każdy miesiąc po 0,99 groszy. W sumie miesiąc kosztuje 0,33 groszy a nie 0,99 gr.

 • mario123m

  Ostatnio ze Spotify znika coraz więcej utworów/artystów/albumów. Jest to bardzo zniechęcające i nawet ta promocja nie skusi mnie, by korzystać ze Spotify Premium.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona