Ważne

Cztery androidowe tablety Kruger&Matz Eagle zaktualizowane do Androida 5.1

Miło jest patrzeć, jak firma, której się szczerze kibicuje, spełnia swoje obietnice wsparcia wypuszczanych na rynek urządzeń. Dziś te pozytywne słowa płyną w kierunku naszej polskiej marki Kruger&Matz, która wypuściła aktualizacje dla czterech swoich produktów.

Jeśli kupując jeden z pięciu tabletów Kruger&Matz mieliście obawy o ewentualne przyszłe nowsze wersje systemu, okazuje się, że niepotrzebnie. Dziś bowiem cztery modele dostały możliwość aktualizacji do Androida 5.1 Lollipop, z kolei wkrótce kolejny, piąty, otrzyma Androida 5.0 – w tym przypadku będzie to jednak aktualizacja OTA.

Androida 5.1 mogą pobrać użytkownicy następujących modeli: EAGLE 1064.1, EAGLE 1064.1G, EAGLE 1065 oraz EAGLE 1065G. Aby to zrobić należy wejść na oficjalną stronę Kruger&Matz, następnie przejść do podstrony interesującego Was tabletu i kliknąć w zakładkę “do pobrania”.

Tam znajdziecie paczkę aktualizacyjną dla wybranego produktu oraz instrukcję obsługi, która przeprowadzi Was przez ten proces.

źródło: Kruger&Matz

Komentarze

 • Oliwer Sado

  Nie ma w zakładkach żadnej paczki… :( co zrobić w takim razie?

  • Do pobrania -> aktualizacja systemu -> otwiera się plik PDF, w którym jest link do pobrania aktualizacji.

   • gucio

    ahahaha link w pliku, padne pełen profesjonalizm, pobierz sobie plik bo nasi programiści nie potrafią umieścić klikanego odnośnika do pliku.

 • Anyideas

  Wiadomo co z aktualizacją do lollipopa eagle 975?

 • Ted

  A czy wiadomo jak po aktualizacji będą te urządzenia działały? W większości przypadków, na KitKacie był spory problem z płynnością, więc nie sądzę, że to wina wyłącznie systemu.

 • Paweł Serej

  Ja już wgrałem zobaczymy jak będzie działał. Na kitkacie często na wifi pojawiało mi się nagle 5mbs i mimo że połączenie było to internetu już nie było, jak będzie tak samo po aktualizacji to wyślę go do serwisu

 • leny

  Już pół roku męczę się z tabletem Kruger&Matz ;/ Co chwila jest jakiś problem a w serwisie był już 2 razy… żałuję że nie wybrałem Goclevera, następnym razem będę mądrzejszy

 • Saltus

  Na chwilę obecną nie ma odnośnika do aktualizacji w zakładce “do pobrania” dla eagle975, w jaki sposób mogę dokonać aktualizacji z androida 4.4 na 5.0?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona