Ważne

Withings Activité Steel – stylowy zegarek z funkcjami monitorowania aktywności użytkownika

W ofercie Withings znajdziemy kilka wearables z serii Activité: oryginalny Activité i Activité Pop. Dziś dołącza do nich kolejny tracker aktywności, mianowicie Activité Steel. Już z jego nazwy można wywnioskować, że wykonany został ze stali nierdzewnej (316L), która nadaje jego wzornictwu bardziej eleganckiej nuty.

Withings chwali się, żę najnowsze urządzenie jest w stanie pracować przez nawet osiem miesięcy. Za jego czas działania odpowiada bateria CR2025, którą z łatwością można wymienić we własnym zakresie – nie ma zatem potrzeby ładowania akumulatora (rozwiązanie ma to zarówno zalety, jak i wady).

Acivite Steel oferuje możliwość automatycznego mierzenia kroków, snu (z rozróżnieniem snu płytkiego i głębokiego), jak również aktywności, takich jak bieganie czy pływanie. Dodatkowo oferuje wibracje, które przydadzą się podczas budzenia (alarm ustawia się przez dedykowaną aplikację z poziomu smartfona).

Urządzenie łączy się ze smartfonami pracującymi pod kontrolą Androida w wersji 4.3 lub nowszej oraz iOS w wersji 7 lub nowszej, oczywiście przez Bluetooth. Jest odporne na wodę – 5 ATM.

Withings Activité Steel został wyceniony na 169 dolarów. Od dziś dostępny jest w sprzedaży za pośrednictwem strony producenta (link w źródle).

withings-activite-steel

źródło: androidcentral, withings

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona