Ważne

Nowe zdjęcia drugiej generacji Samsungów Galaxy A5 i A7 potwierdzają wcześniejsze przecieki – szykują się tańsze wersje flagowego Galaxy S6

Do każdego przecieku należy podchodzić z pewną dozą ostrożności, ponieważ nie brakuje żartownisiów, wypuszczających do sieci informacje, które nie znajdują potwierdzenia w przyszłości. Nierzadko bowiem zdarza się, że nawet wyglądające na bardzo wiarygodne doniesienia mają niewiele wspólnego z późniejszą rzeczywistością.

Teraz jednak można już w 100% uznać za prawdę, że druga generacja Samsungów z serii A czerpać będzie garściami z designu Galaxy S6. Tym razem wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające Galaxy A5 (2016) oraz premierowe Galaxy A7 (2016), które to udowadniają:

Na fotografiach widać bardzo dokładnie, że kolejna generacja Galaxy A5 i Galaxy A7 (oraz oczywiście Galaxy A3) będzie wręcz klonem Galaxy S6. We wszystkich trzech modelach znajdą się dwie tafle szkła (na przodzie oraz na tyle), przedzielone metalową ramką z charakterystycznymi, plastikowymi wstawkami. Również kształt obiektywu głównego aparatu jest identyczny, jak w Galaxy S6, i podobnie, jak w nim, wystaje trochę ponad obudowę.

Niewiadomą wciąż pozostaje czy Samsung zdecyduje się na zatopienie czytnika linii papilarnych w klawiszu pod wyświetlaczem. Myślę jednak, że i bez tego nowe Galaxy z serii A staną się bardzo pożądanymi propozycjami wśród klientów – głównie ze względu na podobieństwo do flagowego Galaxy S6.

Źródło: anzhuo

Komentarze

 • Andrzej

  I Jak to mówią… coraz mniej powodów by kupić iPhone ;)

  • Krocn

   To go nie kupuj, łatwe i proste.

   • voemis

    I przyjemne

   • Andrzej

    Nie zrozumiałeś. Chodzi o to że powoli Apple zacznie się wstydzić jakości wykonania swoich telefonów jak widzę że za 1000zł można mieć metal i szkło. Co zrobi Apple jak ich premium będzie miał każdy w swojej kieszeni? Niestety nic bo poza tym że wymyślili iPhone i co roku go ulepszają w lepsze podzespoły i inną obudowę. Nawet ostatnio testowałem 3D Touch i działa to tak jak bym przytrzymał o 1 sek dłużej palec na ikonce…

 • matt

  Średnio się na tym znam, ale planuję właśnie kupić S5, te nowe a5 i a7 będą od niego lepsze czy nie? (procesor, pamięć, aparat; reszta nieistotna)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona