Premiera Huawei Mate 8 już 5 listopada?

Plotki o Huawei Mate 8 co jakiś czas pojawiają się w sieci. Bardzo możliwe, że już w przyszłym tygodniu wszystko stanie się jasne podczas konferencji prasowej zaplanowanej na 5 listopada.

Huawei Mate 8 prawdopodobnie zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz w rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli), nie wykluczone, że będzie on zakrzywiony na obie krawędzie. Poza tym w urządzeniu zagości procesor Kirin 950 wraz z 3 lub 4GB pamięci RAM.

W Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie posiadał 21-megapikselowy aparat główny, 8 lub 5 Mpix na przodzie oraz, w zależności od wersji, 32 lub 64GB pamięci wbudowanej. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności powyżej 4000 mAh oraz moduł LTE Cat. 10.

Premiera Huawei Mate 8 prawdopodobnie będzie miała miejsce już 5 listopada. Ceny urządzenia podobno mają kształtować się na poziomie 520 dolarów za wersję z 3GB RAM i 32GB pamięci wbudowanej, oraz mniej więcej 610 dolarów w wersji z 4-gigabajtową pamięcią RAM i 64GB miejsca na pliki.

Źródło: phonearena

Komentarze

 • Klient

  Czyli to będzie z debiut Kirin 950?

 • tpiapiac

  No to ceny lepsze niż za ubożej wyposażonego Mate S. Wątpliwe by w nowszy phablet nie włożyli też cyztnika, skoro w Mate 7 się pojawił. Konstrukcja też zapewne metalowa. Nic tylko czekać aż przyjdzie do Polszy :D

 • Marek

  Nie mogę się już doczekać

 • Norbert Nowakowski

  cena 2999 jak nic. :)

  • Natalcia1344

   No dokładnie :/. Na pewno coś takiego będzie kosztował, wiadomo.

 • Bunakoks12

  Mam note 4 już ponad rok. Myślę nad zmianą chciałem na Note 5 ale brak w naszym kraju , może phablet od huawei będzie dobrym rozwiązaniem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona