Ważne
Wiko VIEW

Teclast X16 Pro, czyli tablet z dwoma systemami zaprezentowany

Na rynku jest bardzo mało urządzeń, które posiadają dwa systemu operacyjne. Do nielicznego grona tego rodzaju sprzętów dołączył 11,6-calowy Teclast X16 Pro. Co może nam jeszcze zaoferować?

W Teclast X16 Pro znajdziemy 11,6-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli), a sercem urządzenia jest procesor Intel Atom Z8500 wraz z 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 64 GB miejsca na pliki. W tablecie nie zabrakło portu USB 3.0, dedykowanej klawiatury oraz wsparcia dla rysika, który nieco rozszerzy funkcjonalność urządzenia.

Teclast-X16-Pro-X5-Z8500-4GB-3

Najważniejsze w Teclast X16 Pro jest jednak to, że będziemy mogli wybrać czy chcemy korzystać z Windowsa 10, czy Androida Lollipop. Prawdopodobnie umieszczony będzie specjalny klawisz, który pozwoli na szybkie przełączanie się między tymi systemami.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Teclast X16 Pro trafi do sprzedaży oraz, przede wszystkim, ile będzie kosztował.

Źródło: techtablets

Komentarze

 • Arek P

  Na coś takiego czekałem ;) Pytanie jaka będzie cena, jak wygląda serwis takiego urządzenia i jak to będzie z aktualizacjami ;)

 • stereo0

  No czegoś takiego szukam:) Ciekawe ile z tych 64gb zostanie dla użytkownika i ciekawe jaka bateria w tym będzie. Fajnie, że jest rysik bo czasem lubię z niego skorzystać.
  Bardzo mi się podoba, że podajecie źródła swoich informacji:)

 • macsee

  Byle tylko android był dobrze zrobiony na tym cacku. W zasadzie tylko o to się boję bo słyszałem, ze inne Teclasty właśnie trochę po macoszemu miały przygotowanego androida.

 • asdasd

  ciekawe czy to wacom

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona