Ważne

W skrócie: Nowości w Sklepie Play i reklama LG pokazująca, jak wytrzymały jest V10

Google stale udoskonala swój Sklep Play, z uwagi na zmieniające się preferencje użytkowników, ale i ze względu na stale rosnące portfolio urządzeń z systemem operacyjnym Android. Z kolei LG przekonuje w nietypowy sposób, jak bardzo wytrzymały jest model V10.

Nowości w Sklepie Play

Jest to bardzo rozbudowana platforma, z uwagi na to, jak wiele elementów w sobie zawiera. Google z każdą kolejną wersją aplikacji stara się ułatwić szukanie interesujących danego użytkownika elementów. Teraz przyszedł czas na kolejną aktualizację, która przynosi duże zmiany. Po wejściu w program można wybrać jedną z dwóch zakładek: Aplikacje i gry lub Rozrywka. W pewien sposób upraszcza do dotarcie do tego, czego akurat szukamy, ale jak w każdym przypadku trzeba rozszyfrować mechanizm segregacji elementów i upewnić się, że nie czekają na nas żadne przykre niespodzianki.

Na poniższych screenach możecie zobaczyć, jak będzie wyglądał Sklep Play po aktualizacji. Proces udostępniania już się rozpoczął, więc w najbliższym czasie również Wasz telefon powinien dostać nową wersję aplikacji.

To jednak nie koniec zmian w Sklepie Play. Google w końcu przywiązało większą uwagę do kwestii kompatybilności aplikacji znajdujących się w jego sklepie z wearables pracującymi pod kontrolą Android Wear. Po pierwsze, w kategoriach znajduje się podkategoria Android Wear. Po drugie, przy niektórych aplikacjach dodawana jest ikonka zegarka, informująca o tym, że dany program bez żadnego problemu zadziała na urządzeniu, pracującym pod kontrolą systemu Android Wear. Jest to na pewno duże ułatwienie, przez co posiadacze wearables mogą odkryć ich nowe zastosowania, o których do tej pory jeszcze nie wiedzieli.

Reklama LG pokazująca, jak wytrzymały jest V10

Wszyscy wiemy, że smartfony do najbardziej wytrzymałych nie należą. Większości z Was na pewno przynajmniej raz wyślizgnął się on z ręki, po czym z duszą na ramieniu podnosiliście go z podłoża, modląc się o to, żeby wyświetlacz był cały, a reszta również niezbyt obita.

Oczywiście mistrzami demolki są dzieci, które są prawdziwymi wulkanami, pełnymi tryskającej energii. Czasy się zmieniają, więc i one mają już dostęp do smartfonów (czy to jednego z rodziców, czy własnego). Większość z nich jednak nie jest na tyle ostrożna i świadoma, jak bardzo trzeba uważać na takie urządzenie. Ale w końcu to dzieci i najważniejsza jest dla nich zabawa, przez którą się uczą wielu rzeczy.

Marketingowcy z LG stwierdzili więc, że nie ma lepszego sposobu, aby udowodnić potencjalnym klientom, jak bardzo wytrzymały jest ich najnowszy V10. Trzeba przyznać, smartfon przeszedł bardzo dużo, a mimo to cały czas pozostał w jednym kawałku. Osobliwe próby unicestwienia urządzenia zobaczcie sami na poniższym filmie:

https://youtu.be/W2xJFbp1ChE

Oczywiście można zarzucać, że reklama trochę „nagina” rzeczywistość, bo niewątpliwie tak jest. Jednak skutecznie sugeruje, że LG V10 może przetrwać wiele różnych zdarzeń, a mimo to będzie nadal działał.

Źródło: phoneArena 1, 2, Oficjalny kanał LG Korea na YouTube

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona