Ważne

myPhone Venum wyceniony na 379 złotych

Dwa tygodnie temu, podczas Mobility Reseller Days, myPhone zaprezentował całą gamę nowych smartfonów. Wśród nich był 5-calowy model Venum, który właśnie trafia do sprzedaży. Urządzenie przeznaczone jest dla mniej wymagających użytkowników, którzy zdają sobie sprawę z konieczności pójścia na kompromisy, mając do czynienia ze smartfonem wycenionym na 379 złotych.

W tej cenie otrzymujemy telefon wpisujący się w trend wypusczania na rynek dużych telefonów. Venum został bowiem wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS, którego rozdzielczość jest dość marna – 854 x 480 pikseli, ale w tej cenie trudno spodziewać się czegoś więcej. Za działanie całości odpowiada połączenie czterordzeniowego procesora opartego o Cortex-A7 o częstotliwości taktowania 1,3GHz z 1GB RAM i Androidem, co ważne, w wersji 5.1 Lollipop.

Do naszej dyspozycji jest aparat 5 Mpix oraz kamerka 2 Mpix – w obu przypadkach mamy diodę doświetlającą LED, 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD oraz zaplecze komunikacyjne obejmujące GPS, Bluetooth, WiFi oraz 3G z dual SIM. Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 2000 mAh.

Telefon przypadnie do gustu osobom, którym znudziły się standardowe kolory obudów. W jego przypadku mamy do wyboru cztery wersje kolorystyczne: seledynową, niebieską, srebrną oraz białą.

Jak wspomniałam, myPhone Venum dostępny jest w cenie 379 złotych, a w zestawie z telefonem otrzymujemy folię ochronną na wyświetlacz.

źródło: myPhone

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona