Polar A360 – nowy smartband z dotykowym ekranem

Wszelkiego rodzaju inteligentne opaski stają się coraz dojrzalszymi produktami. Do naszej dyspozycji otrzymujemy coraz więcej różnych funkcji, wearables wyróżniają się przyzwoitą odpornością na wodę i mogą współpracować z większością smartfonów. Dzisiaj Polar zaprezentował nowość z tego segmentu, A360 z dotykowym wyświetlaczem. Ile przyjdzie nam zapłacić za ten produkt?

Polar A360 stanowi rewolucję względem modelu A300. Najławiej widoczne są zmiany w wyglądzie opaski, poza tym od razu zobaczymy dotykowy, kolorowy ekran. Niestety producent nie podał jakichkolwiek informacji na temat jego rozdzielczości czy technologii, w jakiej został wykonany. W dodatku nie znamy również dokładnej masy tego smartbanda.

Przejdźmy teraz do funkcji. Oczywiście Polar A360 będzie mógł mierzyć ilość spalonych przez nas kalorii czy też przebyty dystans i sprawdzać jakość snu – to wszystko mógł także poprzednik. Aczkolwiek w nowym modelu dodano pulsomierz, praktyczny dodatek w tego typu urządzeniach. Nie zabraknie możliwości pokazywania powiadomień z telefonu, ale aktualnie producent zadbał o kompatybilność z iOS. W listopadzie także Android ma być wspierany.

Polar A360 zaoferuje ponadto możliwość zanurzenia go w wodzie do 30 metrów. Z kolei czas pracy zapowiada się zadowalająco – z wyłączoną synchronizacją ze smartfonem, A360 wytrzyma dwa tygodnie na jednym ładowaniu. Warto wspomnieć, że silikonowe paski do nowości Polara, które pojawią w wersji małej, średniej lub dużej,  będą dostępne w bardzo wielu wariantach kolorystycznych.

Polar A360 został wyceniony na 200 dolarów, czyli sporo jak na smartband. Niedługo powinien pojawić się także w Polsce.

źródło: Digital Trends, CNET przez Pocketnow

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona